Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Правда та міфи про щастя » Щастя, як воно є


Щастя, як воно є

Сообщений 1 страница 15 из 15

Опрос

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Яке воно, щастя?
щастя в родині

30% - 3
в грошах

0% - 0
в свободі

40% - 4
в славі

0% - 0
в праці

0% - 0
власний варіант

30% - 3
Голосов: 10

1

відповідати та пояснювати вибраний варіант. Бажано пояснювати розумними словами, які можна знайти в словнику=)))

2

На мою думку, щастя - це найвищий ступінь позитивних емоцій. А ці емоції виникають будь-де... в кар'єрі, в родині, в стосунках... Я вважаю, що до відчуття щастя потрібно прийти... тобто воно не може впасти зненацька на голову. В той же час це відчуття не може бути постійним станом людини.Дякую.

3

щастя.знаєте для кожного з нас це слово означає щось особливе,для кожногоз нас щастя асоціюється з різними речами.щодо мене,зараз я щаслива,що в мене є гарна і турботлива родина,вірні друзі,людина до якої у мене є симпатія і я відчуваю взаємність,а більшого на данному етапі мені і не потрібно...

4

Так щастя на кожному етапі життя різне, спочатку ми щасливі що можемо ходити, потім що маємо роботу, родину, друзів. У людини просто може бути щастя від того що вона живе на цьому світі, або те що з її рідними та друзями все гаразд.

5

зараз для мене буде величезним щастям гарно здати незалежне тестування и вступити в вищий навчальний заклад...що буде далі я не знаю... і тому важко сказати якого щастя далі захочу.... напевно щастя це тільки сукупність моментів, які заставляють нас посміхатия)) для мене це книга, музика, ромашки, сонечко))))ось такі дрібниці і роблть мене справді щасливою

6

Люди називають зручні для свого життя речі незрозумілим для себе словом щастя... гарно попоїв - щасливий,  чашка кави - щастя, вступ до інституту - вау... ото пощастило! А насправді - це просто єйфорія від досягнення нормальної мети, яка вкрай потрібна для існування. для мене щастя - це, однозначно, свобода, коли я можу сама приймати рішення в цьому житті, бо сама за них відповідаю.... а для цього потрібно дуже багато...але ті миті, коли рішення приймаються (саме миті) вони є щасливими, а потім живеш згадками про моменти щастя в своєму житті!

7

Реалізуй себе стань кращим і тобі сподобається бути в цьому світі бути серед нього! Я дивуюся тим людям які кажуть "Мені не цікаво жити!" тут же напрошуються запитання а що ти вмієш? що можеш? що знаєш? що бачив? що пізнав? і тоді людина розуміє що дійсно світ такий великий а я такий маленький в порівнянні з ним! І коли людина розвивається у всіх напрямках все може і знає наприклад розв'зувати супер накручені рівняння або просто пиляти дерево то вона стає на шлях до золотої середини! Бачення зовсім змінюється. Людина бачить над суспільством і отримує насолоду від того що щось знає або вміє а інші ні! А щастя тут зосереджено у тому що чим вище ти опинешся то тобі не зовсім захочеться просвітити всіх інших! Ти просто скажеш - вчітся - і зумійте зробити за життя більше ніж я! І бути щасливим і отримати певне моральне задоволення але вже на тому світі! :dontknow:

Отредактировано Maxer (2008-09-16 00:02:32)

8

Maxer
А щастя тут зосереджено у тому що чим вище ти опинешся то тобі не зовсім захочеться просвітити всіх інших!

Отже, той , хто вчить - він або мало знає, або нещасний у своїх бажаннях просвітити інших????  %-)

9

ну... на данний момент щастя для себе знашоджу в творчості.
пояснювати не буду, самі розумійте як хочете  :crazy:

10

На мою думку,щастя настане тільки тоді,коли духовне людини буде переважати над його потребами.Адже духовність визначає щастя людини!тому що,якщо людина вихована у світі грошей,то для неї щастя буде виявлятися тільки в грошах! якщо ж людина виросла на свободі,то і щастя для неї буде виражатися тільки в тому,щоб досягти свободі,та отримати від цього певну ейферію! :rolleyes:

11

fasia
оооо, так для мене це теж моє маленьке щастя.... напевно я тебе зрозуміла.... так радісно сховатися у своєму маленькому світі, забути про все, і реалізовувати свої мрії бажання, почуття, напевно це частинк мене без якої  я не я.... :tired:

12

Maxer
а памаятаеш нашу задумку про пригоди цвяха))) як він подорожував з заводу до квартири)) вона ще в силі? :crazy:

13

danettt
Отож. Знати, що ніхто, крім тебе в цей маленький світ не зможе потрапити та зруйнувати...Ну і радіти вже результатами творчості :jumping:

14

silentium написал(а):

Отже, той , хто вчить - він або мало знає, або нещасний у своїх бажаннях просвітити інших????

В принципі але я мав на увазі суперництво людини одна між іншою. По типу "ти вмієш тоді і я зумію так робити!". Воно зробить нас розумнішими, а природний відбір зрабить людей в певному виді діяльності сильніше. Тоді кожен буде робити те що хоче, що подобається, врешті те, що виходить!

15

danettt написал(а):

а памаятаеш нашу задумку про пригоди цвяха))) як він подорожував з заводу до квартири)) вона ще в силі?

Звичайно нагадуй меня почастіше і ми реалізуємо наш підступний план!!! :D Тільки нагадай бо я такий забутько!

Похожие темы


Вы здесь » Літературна студія » Правда та міфи про щастя » Щастя, як воно є


создать форум бесплатно