Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Правда та міфи про щастя » А чи існує щастя взагалі?


А чи існує щастя взагалі?

Сообщений 1 страница 21 из 21

1

Чи це якісь міфи розумних вчених, які це саме щастя й вигадали? =))

2

Дивлячись з якої точку зору дивитися... Адже у кожного свої уявлення про щастя... я вважаю, що воно існує!Бо відчував у своєму житті таке, що не можна назвати просто радістю... Дотримуюся думки, що щастя все-таки існує і його відчував кожний...

3

Так я теж думаю що щастя існує. Бо кожний у різні моменти життя його відчуває.

4

Я вважаю що кожна людина отримає своє щастя тільки тоді коли вона захоче бути успішною відвертою і поєднувати всі норми моралі! Але тут постає питання. Які тоді норми моралі? Для кожного мораль своя. Як розказувала мати так ми і робимо! Тому на мою думку щастя існує тільки для само реалізованих людей а також для вільних(бомжів)! Бо свобода постійно кличе якщо її хоч одного разу спробувати! :writing:  :glasses:

Отредактировано Maxer (2008-09-15 23:35:17)

5

Maxer

Maxer написал(а):

Тому на мою думку щастя існує тільки для само реалізованих людей а також для вільних(бомжів)!

Отже, якщо я правильно зрозуміла пунктуаційні дужки, то в тебе вільні люди - це бомжі???
   У моєму розумінні свободу в тій або іншій мірі відчував кожен, от чи принесло це відчуття щастя людині, інша річ! свобода не в гаманці, прописці, відсутності неба в клітинку - свобода вона в голові, всі перепони  ми ставимо собі самі, самі ж потім і стукаємося лобом об свої ж мури, що набудували між собою і світом! людина народжена вільною, це її природнє право - свобода вибору!!!

6

silentium цілком з Вами згодна!   :cool:

7

Пропоную fasia висловити свої думки, які нещодавно прозвучали на обговоренні цієї теми у класі.  :question:

8

fasia
Єге ж , оригінальність завжди цінується))

9

щастя є, але не в нашому світі, по крайній мірі не в нашому суспільстві.

10

Анастастасія написал(а):

щастя є, але не в нашому світі, по крайній мірі не в нашому суспільстві.

А в якому тоді суспільстві воно існує??

11

Цього суспільстьва нема.Поки що.Все в ньому повинно грунтуватися на моральних цінностях і суспільних інтерасах,на повазі.Це точно не про сьгодення.

12

Анастастасія написал(а):

Цього суспільстьва нема.Поки що.Все в ньому повинно грунтуватися на моральних цінностях і суспільних інтерасах,на повазі.Це точно не про сьгодення.

се не від суспільства залежить! від нас! від кожної людини і від її внутрішнього світу... а люди всі разом і складають саме суспільство!!! не суспільство винне в тому, що когось щастя немає, а той хтось... бо він його не прагне!Дякую.

13

Не можна вмовити всіх людей жити правильно.Всеодно існуватиме група ,яка проти.

14

Анастастасія
По-перше, у кожного свої погляди на "жити правильно". По-друге, а чи правильно це, коли усі живуть "правильно"??? колись вчили "Фах" за зарубіжної літератури. Там людям надавали освіту роботи... у всіх був однаковий рівень знань...а, отже, у людей з однаковою освітою - однакова робота! це примітивно, коли всі слідують одному прототипу!!! це нецікаво, коли всі живуть однаково!!!Не цікаво, коли не має інших поглядів на життя!!! Тоді і поговорити ні з ким!!!! То чинасправді правильно, коли всі живуть "правильно?"

15

І які ж в тебе думки з приводу питання "жити правильно"?

16

Анастастасія
Не приймаю поняття "жити правильно" взагалі!!! Просто помітив у вас таку річ)))думаю, що життєві погляди і життяві принципи - це індивідуальне кожного. Але думаю, щоб досягти успіху не потрібно засмучуватися, а бути завжди позитивним і вірити у краще! я не кажу те, що у мене нема неприємностей, але і не кажу, що живу лише неприємностями! таке взагалі неможливе! у світі все-таки є гармонія! Просто хтось вбачає стакан на половину наповненим, акхтось на половину порожнім, хоча води, як в першому, так і вдругому випадку однаково!Чи не так?? але все-таки вважю, що потрібно надіятися на краще. Так легше!! легше встати ісля нокауту, легше вирішити проблему, бо приходить натхнення!!! Думаю, що потрібно завжди прагнути до вищого і кращого, а тому взагалі не приймаю ніяк шкідливі звички! Надаю перевагу більше спорту!!!! Ось здається основне для себе сказав! гмм..... окрім головнішого: вважаю важливим дорожити тим, що маєш, а також близькими для себе людьми. Дякую.

17

Dwyane написал(а):

але все-таки вважю, що потрібно надіятися на краще. Так легше!! легше встати ісля нокауту, легше вирішити проблему, бо приходить натхнення!!!

Якщо ж жити одними надіями на краще,то окрім позитиву ніякої від цього користі нема!

18

цей позитив дає нам силу, силу продовжувати боротьбу, силу, щоб іти до своєї мети... а якщо завжди говорити: щастя немає у цьому світі, позитив - це лайно, вибачте, ідеал і мої думки - це ніщо, то скажіть мені, як користь від такого??? чим таке життя буде корисніше для себе самого і для інших???

19

Життя не може бути абсолютне щасливим, але більшою мірою воно може бути таким, а це залежить лише від нас самих. Щастя не в зовнішніх подіях. Щастя - в серцях тих, кого вони зачіпають! Вірити в щастя - означає зробити його достеменним, оскільки щастя - це віра в нього!... Щастя завжди знаходиться в нас самих... треба тільки відчути його...насолодитися!

20

Dwyane написал(а):

цей позитив дає нам силу, силу продовжувати боротьбу, силу, щоб іти до своєї мети... а якщо завжди говорити: щастя немає у цьому світі, позитив - це лайно, вибачте, ідеал і мої думки - це ніщо, то скажіть мені, як користь від такого??? чим таке життя буде корисніше для себе самого і для інших???

Мі не повинні обирати що є кориснішим,а мі повинні обирати що э доцыльнышим!!!!!!

21

Анастастасія
Вибачте! ви заговорили про користь, явам відповів... а тепер ви говорите про доцільність!!!
ну що ж... а чи не є доцільним корисне???

Похожие темы

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
За яких умов людина досягне щастя? Правда та міфи про щастя 2008-12-06
Журнал ОДНОКЛАСНИК (випускникам 2009 року присвячуємо.....) наша творчість 2009-03-21
Повна офіційно-оприлюднена збірка Різдвяних оповівдань в 2008-2009 рік наша творчість 2009-03-20

Вы здесь » Літературна студія » Правда та міфи про щастя » А чи існує щастя взагалі?