Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Правда та міфи про щастя » За яких умов людина досягне щастя?


За яких умов людина досягне щастя?

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

З цього приводу не можу сказати щось розумне, тому звертаюся до вас, в надій почути/побачити цікаві думки=))

2

Я думаю, що відчуття щастя прийде тоді, коли ти досягнеш того, чого хотів... досягнеш своєї мети... досягнеш своєї мрії... Дякую.

3

умови  досягнення щастя поставити неможливо,бо для кожної людини щастя щось іднивідуальне і тільки сама людина може сказати " я щаслива".у кожногорізні думки з приводу,тому й щастя для нас це різні розуміння.

4

Ырынка

Я згодна з тобою що щастя для кожного це різне поняття. Але всі люди прагнуть його, всі хочуть бути щасливими.

5

Я погоджуюсь з твоєю думкою Dwyane і хочу додати що наполегливість, віра і бажання робить не можливе! Це мені особисто допомагає у житті. І ті висоти ті мрії стають настільки поруч, що потрібно тільки знайти підсаку і з правильного боку ухопити за правильний бік! Щоб не вистрибнула!

Отредактировано Maxer (2008-09-16 00:11:07)

6

Maxer , чомусь візуально уявила того патаха с легенд(ну..знаєте ПТАХ ЩАСТЯ.. ось він, з крильцями, з хвостиком, хап, і впіймав)) , проте мрії треба візуалізовувати!

7

А якщо візуалізація зруйнує мрію? Прагнеш до якоїсь примарною мрії і вже в цьому знаходиш щастя, а коли уявиш - вже не те и розачаровуєшся...

8

А чому щастя треба обов язково досягти? Чи може хтось з присутніх сказати, що він/вона нещасливий?

Отредактировано Лермонтова (2008-09-19 13:28:17)

9

не знаю що думають з цього приводу інші, та для меня щастям буде прожити достойне життя, щоб коли я через багато років подумаю про те, як пройшло моє життя, мені не було соромно

10

Друзі, ви взагалі-то праві стосовно того, що людині приносить щастя досягнення певної мети, але скажіть будь-ласка, до чого прагне сучасна людина?

11

РўРёС…РѕРЅСЏ написал(а):

Друзі, ви взагалі-то праві стосовно того, що людині приносить щастя досягнення певної мети, але скажіть будь-ласка, до чого прагне сучасна людина?

Тихоня, всі люди різні і прагнення у ниї різні.та хочу сказати, що в основному в тій чи іншій мірі прагнення збігаються як у жіночої половини населення так і у чоловічої.адже жінка існує на цьому світі для того, щоб народити дитину, цим самим продовжуючи життя на землі, чоловік же існує для того, щоб запезпечити свою родину.скільки думок я чула від різних людей і в більшості своїй вони сходяться на тому, що щастям для них є сім'я

12

А я вважаю, що щастя для нас - це те, що ми взагалі існуємо, можемо бачити, розмовляти, чути, в нас є можливість вільно рухатися... Є дах над головою...

13

Ми живемо для щастя і ми щасливі тому що ми живемо :D

14

Лермонтова написал(а):

А я вважаю, що щастя для нас - це те, що ми взагалі існуємо, можемо бачити, розмовляти, чути, в нас є можливість вільно рухатися... Є дах над головою...

Отже, всі на Землі щасливі, що існують????? Я б не сказав би так про людей!

15

silentium написал(а):

Maxer , чомусь візуально уявила того патаха с легенд(ну..знаєте ПТАХ ЩАСТЯ.. ось він, з крильцями, з хвостиком, хап, і впіймав)) , проте мрії треба візуалізовувати!

щоб їх візуалювати потрібно прагнути! можливо у вас не все вийде але чим вище прагнеш стрибнути тим вище стрибнеш! Тимпаче доведено, що організм людини багатогранний і здатен на багато тому можна стверджувати що людині підвласне все, але "як правильно цим керувати?" - це вже інше питання!

16

Отже, візуалізую.... морозиво, смачне, з родзинками й горіхами... прагну, ой як класно.... проте, щоб його мати як мінімум треба встати з ліжка і сходити до магазину, а на це потрібні гроші, а їх варто заробити.... для досягнення мрії варто думати не лише про планки, а й про бігову доріжку, про кросівки, про стан погоди  для стрибка, а для цього варто просто жити, посміхаючись!

17

silentium написал(а):

для цього варто просто жити, посміхаючись!

Навряд чи від того, що ми будемо просто посміхатися й думати, з'являться гроші  :yep:

18

MarKISSa написал(а):

Навряд чи від того, що ми будемо просто посміхатися й думати, з'являться гроші

З'явиться елементарний позитивний настрій... бажання працювати і енергія... а що ще потрібно для того, щоб заробити гроші????і врешті-решт купити морозива...))))

19

silentium

Я мав на увазі прагнути до життя і брати від нього все! Це й тиждень подарувам мені відчуття щастя! Його можна утотожнити з відчуттям ейфорії і коли ти щасливий тобі байдуже не все! Звісно коли тобі потрібні гроші для щастя ти їй заробляєш! По типу моя "прелесть"
Прошу у відповіді про ігроманів і наркоманів не писати!

20

Maxer
Щастя за гроші не купиш... (наркомани якраз переконані, що щастя коштує певну суму) , проте, купивши морозива і вкрай виснаживши себе заробітком грошей на нього, невже воно буде смакувати.... заробляти гроші теж треба в радість собі, робота має приносити задоволення, тоді вона важкою не буде! І я не вірю, що в щасті "байдуже на все", в щасті хочеться, щоб усі теж відчували себе щасливими, коли мені просто радісно... я ніяковію, коли іншим сумно і тоскно..вони мені не байдужі(інколи хочу полоскотати їх, а то сидять насуплені, наче світ руйнується)

21

повністю згоден з silentium. не в грошах щастя...коли ж ти розбагатієш...станеш міліонером...твое життя буде одноманітним...сенс життя стане купувати і купувати щось....ти забудеш справжню насолоду,радість,щастя...

22

_Kazekage_Gaara_ написал(а):

повністю згоден з silentium. не в грошах щастя...коли ж ти розбагатієш...станеш міліонером...твое життя буде одноманітним...сенс життя стане купувати і купувати щось....ти забудеш справжню насолоду,радість,щастя...

Скажи! ти мав колись багато грошей і можливість ними розпоряджатися????Чекаю на відповідь!

23

Для декого прагнення стати багатим і є стимулом до життя(в своєму прагненні він бачить щастя у майбутньому). Життя і є щастям на цій землі!!!! ^^

24

Сьогодні щастя можна купити за гроші і як з'ясувалося, жіноче щастя коштує 4,8 мільйона доларів, а чоловіче -- 4,7 мільйона доларів. Найвища ціна щастя -- 5,2 мільйона доларів....(Про це свідчать дані дослідження)....сумно..невже щастя мимірюється в зелених папірцях?

25

Elkon написал(а):

Життя і є щастям на цій землі!!!!

Життя... така дивна річ... воно буває різне.. в житті буває все! та чи можна вважати саме життя - щастям???Адже у кожного є неприємності, кризи і проблеми в житті... коден переживає, хвилюється.. боїться... на жаль, я не можу погодитися з тим, що життя- це і є щастя.. на мою думку, щастя не може бути постіним станом, бо ми б не називали це почуття щастям...Дякую.

26

Dwyane не можна бути таким песимістом. Життя не закінчується на проблемах. Ми створені для покращення цього світу. В своїй праці людина переживає як щастя так і невдачі, але ми не повинні схиляти голову через це. Що не робиться усе накраще  :yep:

Отредактировано Elkon (2008-11-19 17:24:05)

27

Elkon написал(а):

Життя і є щастям на цій землі!!!!

Elkon написал(а):

В своїй праці людина переживає як щастя так і невдачі

В двох даних випадках ви суперечите самі собі! В першому говорите, що всежиття-щастя, а в другому - про те, щастя - це все-таки не все життя, а деякий момент, тобто складова частина, як і невдачі...
На мою думку, я не висловлював жодних песимістичних ідей!Можливо я помилюся....Але щодо проблем, то вони існують для того, щоб їх вирішувати, і я впевнений, що на проблемах життя не закінчується!Дякую.

28

Dwyane я мала на увазі, що не мажна засмучуватися, а завжди бути радісним. Коли це станеться то і все життя буде для вас щастям  :sceptic:

Похожие темы

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Журнал ОДНОКЛАСНИК (випускникам 2009 року присвячуємо.....) наша творчість 2009-03-21
готуємося до незалежної атестації наша творчість 2009-04-10

Вы здесь » Літературна студія » Правда та міфи про щастя » За яких умов людина досягне щастя?