Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » наша творчість » готуємося до незалежної атестації


готуємося до незалежної атестації

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

викладаємо кращі роботи

2

Кращі роботи якого типу? Тести, чи що? Для творів є окрема тема. Можеш дати приклад?

3

ні, саме кращі твори. як зразок. всі відомо, що на атестації будемо писати твір та вирішили зробить таку тему. один з прикладів скоро буде. так що чекайте=)))

4

На минулорічному ЗНО була тема"Моє покликання".Ось що в мене вийшло.
   Від народження і до смерті людина проходить повний цикл біологічного та психологічного розвитку. Він є індивідуальним для кожного, та водночас містить у собі багато спільних рис, і рано чи пізно всі задають собі одне й те саме питання- у чому сенс мого життя? Наша свідомість створена таким чином, що для щасливого й успішного життя людина всю себе має віддати якійсь справі.
   На мою думку,сучасний вибір професій і занять не залишить байдужим навіть найвибагливішого індивідума.Головне-зрозуміти, що обрана професія є твоїм покликанням.
При виборі професіі,як мені здається,головне залишатись вірному самому собі, не стати заручником чиїхось нереалізованих амбіцій.Адже так приємно жити в гармонійному суспільстві, де кожен має свою нішу.Один милує око мистецькими шедеврами,інший пестить слух неперевершеною грою або співом, хтось є творцем високих технологій.
   Історія знає безліч прикладів, коли життя геніальних вчених, художників, громадських діячів і навіть просто людей обривалось через недостатній розвиток медицини. Саме тому я вирішила стати фармацевтом. Від усіх хвороб можна знайти ліки, головне мати на меті не корисливість і бажання збагатитися,а бажання врятувати людині життя. Жити і усвідомлювати- твоі зусилля не минули даремно, чиєст серце продовжує битись, і радісний блиск в очах врятованої людини огріває душу і надає сенсу життю.
   Звісно,успіх приходить не одразу. Та мета виправдовує засоби. Жити, і, помираючи, знати, що та маленька частинка вічності, відведена тобі вищими силами, не промайнула безслідно.

Отредактировано Rafaelja (2008-03-24 22:38:36)

5

згодна с тобою, та сподіваюсь, що ти станеш гарним фармацефтом=))

6

Дякую)) :blush:

7

Досить непогана точка зору, додати ще цитату, посилання на джерела літератури та історії.....проте вже маючи таку мету життя - жити приємно! :)

8

Вашій увазі, вельмашановні, пропоную творчу роботу, яка отримала високий бал і  сподобалась аудиторії. Автор Гарецька Катерина 11-В клас

                                 За яких умов людина досягне щастя?
Щастя, кохання, вірність……Абстрактні поняття, які зацікавлювали, збентежували і спантеличували багатьох філософів минулого і сьогодення. Але навіть зараз теми таких роздумів не втрачають своєї актуальності і залишаються темами номер один на різних форумах та обговореннях. Люди сперечаються щодо існування таких понять, їх визначення і місця у житті суспільства, тим самим створюючи нове трактування давно відомих слів. У визначенні поняття, що таке щастя, думки людей частіше співпадають, щодо визначення понять кохання і вірність, то думки розходяться. Здається, що розповідати про поняття щастя з одного боку легко, а з іншого й безглуздо, бо ти ділишся зі слухачами своїми роздумами чи своїм щастям, але, як відомо, воно і всіх різне. Тож доречніше буде шукати умов, за яких людина стає щасливою.
Ще з найдавніших часів люди шукали той захований дар. Алхіміки просиджували цілі роки і місяці змішуючи, розщеплюючи різноманітні речовини, тим самим намагаючись зробити еліксир щастя. Філософи не спали спокійним сном, а мислили над шляхами здобуття таємної  мрії. Містики зверталися до сил природи та землі. Але так і не знайшли його.
Сучасна людина недалеко пішла у дослідженні цього питання, але зробила декілька висновків. Щастя людини може полягати у її духовному збагаченні. Цей принцип вдало підтримується більшістю релігій світу. Зокрема буддизм і визначає стадію нірвани – щастям людини, найбільшим її прагненням.
Матеріальне збагачення людини також, як не сумно, грає важливу роль, хоча й приказка каже, що за гроші кохання не купиш. Гроші можуть бути замінником багатьох речей, таке ніби універсальне поняття. За них можна купити ласкаві усмішки, відверті зізнання та владу. Література знає безліч прикладів, коли гроші перетворювали життя людини і робили його пресвдощасливим. Давайте хоча б згадаємо твір Оноре  де Бальзака «Гобсек». Де головний герой протягом всього життя накопичував гроші і вважав себе ніби-то щасливим, він мав все: дорогу каву, індійський чай, шовкове полотно. Та ось же вона – вершина матеріального щастя.
На мою думку, спосіб отримання щастя полягає у поєднанні духовних і матеріальних цінностей людини, які разом дарують людині задоволення. Безглуздо було б не сказати, що вирішальною умовою залишається прагнення людини до щастя, якщо вона хоче його знайти, вона обов’язково його знайде.
Шляхів можна знайти безліч, але варто не гнатися за ним, як за метою, бо у  пошуках мети, ми втрачаємо життя, а це життя і означає найбільше щастя.

Дякую, що прочитали... спробуйте тепер ви..))

9

І знову твір.. Тема: "Мій ідеал вихованої людини" Робота Рись Каті  (звертаю увагу на нестандартний підхід у розкритті даної теми)

                                                                Колись отак, розказує легенда,
                                                              хустиною святая Вероніка 
                                                              зібрати хотіла сльози й піт
                                                              Христа. Та на хустині заміть
                                                              поту й сліз застався образ
                                                              у вінку терновім .

                                                                        Леся Українка
Виявляється, недарма Омар Хайям, який надзвичайно відчував силу слова промовив свого часу так:„Кожен зможе прожити життя сміючись, але не кожен зможе прожити його міцно стиснувши зуби.”
Моя рідна бабусенька Віра. З чим Вас можна порівняти? З вишнею, яка навесні зацвітає, як наречена, звеселяючи все довкола, а потім – у червні, липні, коли дозрівають ягоди, усі свої творіння матінки Природи віддає нам.
А можливо Ваша доля ближча до розкішної пальми – красуні, яку затисли скелі? Скільки Ви бачили на своєму віку горя й біди, скільки сліз і поту просочилося через Ваше красиве (і сьогодні таке ніжне і молоде) обличчя. Бабусенько, Ви у нас людина різнобічного обдарування, Вам  вдячні безліч односельців села Плиски, що в Борзнянському районі, за те, як Ви вмієте в найбільшій скруті  для людини прийти їй на допомогу, розраяти душу немічному, пошити „бурочки ” (взуття із теплої тканини) бідному і багатому, обігріти й нагодувати беззахисного.
Звідки ця краса душі у Вас, це несамовита людяність і щедрість душі? Дивлячись на Ваші натруджені руки(до речі, саме вони такі пречисто чисті), роздумую над Вашою  Долею.
Пережиті Ваші незабутні роки голоду – ой, які неласкаві вони були для опухлих до непомірних розмірів і людей-дистрофіків. Божою милістю збережене Ваше життя і у воєнне лихоліття. Знахабнілий фашистський кат мучив, палив, нищив усе найдорожче людському серцю. У цей жахливий період Ви ж були за віком такою, як я нині. Заграви пожеж, вибухи бомб, дороги, поля – усе навколо вкрите вирвами і розбитими почорнілими танками, убиті, поранені, повішені фашистами дорогі рідні люди – усе страшна і кривава епопея війни (найбільшої битви в історії людства) потрясла свідомість і почуття поета – патріота Павла Тичини – рядки його вірша „День настане” Ви знаєте й досі напам’ять :
                                                На Україні тат на Україні
                                                народ невільний стогне у ярмі...
                                                Розбито двері, викинуто скрині,
                                                батьків на обгорілій деревині
                                                 повішено. Біда!
Бабусенько, моя рідна й мила, яке ж у Вас мужнє серце, чесний, світлий розум і залізний характер, щоб пройти через мариво багряно – чорних хмар війни, через перші невдачі і відступи, бачити кров матусі і дітей, головне вірити в перемогу.             
  Світова  література ніколи не назве Вашого імені. Однак мені хочеться, щоб про Ваш талант  - бути людиною, щире й самобутнє, мудре й полум’яне серце знали хоча б мої ровесники.
  Як ви мужньо боролися з недугою свого чоловіка – мого дідуся (про нього я знаю, на жаль, лише із Ваших розповідей і моєї матусі). Краса Вашої вірної душі відсвічує на дідусевій могилі у тих чорнобривцях і барвінку.
   Живе, працює і творить добро моя рідненька бабуся Віра у своїх Плисках, ніколи не нарікаючи на Долю, радіючи кожному народженому дню, незважаючи ні на які життєві „скелясті” труднощі.
Для моєї бабусі ніколи не буває людської біди і горя як чужого, бо й сама зазнала  бід удосталь. Бабусенько, я й на відстані, повірте, звіряю свої кроки, прислухаюся до биття Вашого серця, аби ніде не оступитися й не завдати болю Вашому теплу душі і „пальмовому віттю” турбот про нас. Бабусенько, Ви для мене – цілий світ добра і любові до світла, до сонця, до прекрасних людей. Стійте на своєму життєвому посту повсякчас!
...Коли літо гойдається у пшеничному марі і сонце грається поміж тендітних пелюсток польових ромашок, по вузькій стежці, що серед достиглих хлібів, моя бабуся збирає у своєму дворі щедрих і вдячних дітей і онуків. І всіх наділяє щедротами своїх плодів, нічого не беручи в замін ні від кого. Із роси Вам і води моя ріднесенька!

10

Здається я зрозумів звітки такий підхід! Оригінально але як мені здалось не для Катерини! Хоча все може бути!

11

Maxer
Мені цікаво, чому ти так вважаєш?Чому, на твою думку, цей твір не для мене?

12

[b]Катюфка[/]

Мені здається, що стиль твого мислення насправді у житті набагото відрізняеться від того що написано! Це перше. Друге - на ринку книги зараз великий вибір посібників типмаче є така шту як інтернет, яким ти успішно користуєшся, який ти успішно затосувала, і останє, у кожного знас є батьки які бажають нам тільки добра та успіху, тому своїми діями намагаються нам допомогти!

Мені сподобалося цікаве викладення думок інформації, але народжуються думка, яка стверджує те що ти там перебувала. Дуже реалістично але не правдиво, нажаль!

13

Maxer
Мені здолося, що в тобі заговорила заздрість;)

14

silentium

Вам тільки здалося.  Я б такого не написав би не моє! Я написав би те, що думаю навіть, якщо це абсурдно і не правильно, тимпаче останній рік не можна зволікати, потрібно вчитися, а не погоджуватися з думками інших!

15

Maxer написал(а):

Друге - на ринку книги зараз великий вибір посібників типмаче є така шту як інтернет, яким ти успішно користуєшся, який ти успішно затосувала, і останє, у кожного знас є батьки які бажають нам тільки добра та успіху, тому своїми діями намагаються нам допомогти!

Якось різкувато... може краще презумпцію невинності застосуємо??? поки така робота в інтеренеті не знайдена. нікого звинувачувати не будемо... я думаю, що це надто сміливо звинувачувати і стверджувати без доказів... чи не так???

16

Dwyane

Можливо!

17

Maxer

Maxer написал(а):

Можливо!

дик отож!:))

18

Що означає справжня свобода?
Свобода – це відповідальність, ось чому її бояться
Бернард Шоу
Яке дивне людське суспільство? Воно породжує проблеми, а потім саме прагне їх усунути. Так було і у випадку зі свободою, бо людина від самого свого народження є вільною, але подорослішавши вона прагне відшукати і отримати те, що вона вже має. Можливо, це й безглуздо, а можливо, й ні.
Свобода – поняття універсальне і абстрактне, яке поділяється на три аспекти: фізичну, духовну і матеріальну свободу. Саме наявність всіх цих чинників й забезпечує існування справжньої особистості.
Фізична свобода є першочерговою потребою людини. У сьогочасному суспільстві це питання вже не таке болюче, яким воно було ще років з триста. Адже з запровадженням феодальних відносин більшість людей стали особисто залежними від однієї особи і ця залежність тривала все їхнє життя. Зокрема українська література просто переповнена такими прикладами. Згадаймо твір Марка Вовчка «Інститутка», де проста дівчина Устина мала виконувати забаганки вередливої панночки, котра день і ніч була невдоволена своїми підлеглими. Молода дівчина ховала свої мрії глибоко в серці і здійснювала волю господині. У цьому випадку варто також  зазначити, що фізично поневолена людина є також й безправною людиною, адже вона не захистить себе. Історія знає безліч прикладів, коли людей продавали й обмінювали як товар.
З приходом буржуазних відносин з’являється вже духовна свобода: мітингів, друку, зборів. Люди вправі висловлювати свої бажання й думки і не боятися за жорстоке покарання та смертну відповідальність за них як у добу Відродження. Тепер стає доречним сказати: «Свобода – це можливість сказати, що два помножити на два дорівнює чотири».
Не менш важливим аспектом є й матеріальна свобода. Саме вона найчастіше обмежує й всі інші свободи. Особливо це характерно для підлітків, котрі звикли вважати себе вільними, але ж вони є залежними, залежними від батьків: їхніх доходів, думки.
Тож досягти справжньої свободи дуже важко і для цього треба бути істинно сильною особистістю, щоб зламати всі стереотипи і перепони та мити без каменю на серці.
Дякую Катерины Г. (11В) за роботу

19

Раджу відвідати цей сайт. Готуйтеся...))            http://eureka.ucoz.ua/

20

silentium написал(а):

Раджу відвідати цей сайт. Готуйтеся...))            http://eureka.ucoz.ua/

ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!


Вы здесь » Літературна студія » наша творчість » готуємося до незалежної атестації


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія