Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



побажання

Сообщений 1 страница 30 из 62

1

висловлюємо свої побажання щодо покращення форума

2

хай нас буде багато!!!!!

3

щоб тут розумні думки пролітали якнайчастіше, навіть цензура знімається (маю надію), головне хай до слова буде чи хоча б в потрібному розділі:)

4

ні, цензура потрібна, але щодо думок згодна

5

Цензура має бути в голові, головне думку народити, а вона(думка) сама собі одяг знайде у вигляді слів...отоді то й хочеться, щоб одяг був гврний, не брудний та полатаний, одним словом, шануймося, ми ж того варті:)

6

Взагалі-то саме цензура віками підіймала той настрій народної громади, який призводив до значних історичних змін, саме реальні події намагалася скрити діюча влада від населення, а з допомогою введення цензури вона тримала свій авторитет, свою ідеологію на рівні. Особисто я під словом "цензура" мав на увазі використання здебільшого службової літератури, а не наших книжечок розрахованих на патріотизм населення при цьому не слід випускати  з огляду те, що серед такої літератури можна спостерігати твори 19-20 ст.
Особисто моя порада цьому форуму: не слід наслідувати вже застаріле примітивне сперечання інших форумі, слід вводити новаторські ідеї: використовуйте при будь-якій розмові якомога більше історичних фактів ,на їх основі пишуться твори ,на їх основі будується безкінечна думка фантаста, в їх розгалудження віками заглиблювались філосософи світоіого рівня (Міхновський, Вернадський ,Донцов...) ...
Тому навіть використання цитат , що містять нецензурщину я вважаю допустимим, головне, щоб чітко було доступно читачеві вся суб'єктивна дійсність написаного та отриманий результат мав належний напрям в еволюціі, а не повернув на 180 градусів на шлях інволюціі.

Отредактировано =Trial= (2008-03-22 00:56:41)

7

Хм...розумні думки...ТАК)Але...треба більше крутих чуваків))Тріал ти хто такий?І ще...не пишіть так багато я все одно нечого не читай))давайте по менше)) %-)

8

=Trial=, це все добре, але я б не сказав би, що сперечання це погана річ. Кожний має свою думку, це право кожного, про це написано в Конституції України.Кожен відстоює свою думку і це нормально! а щодо історичних фактів, то ними теж не можна кидатись аби як і аби де. Дивлячись на ваш стиль спілкування, ви захоплюєтеся історією і ... напевне, філософією. вам цікаво і, мабуть, приємно побачити щось із цього у спілкуванні з іншими, але не всі знають історію добре! і історичний приклад приводити потрібно вдало! тому це , на мою думку, вийде не у кожного.

9

fasia,
створи тему "Психологічні теми та роздуми" чи щось подібне. Хоч форум і літературний, мені здається, що це буде цікаво для учасників нашого форуму. Як на це дивишся?

10

MarKISSa
гарна ідея. я створю форум, а теми ви будете додавати

11

Щодо цензурування думок, то однозначно я за вільне висловлювання будь-якої думки, хай живе свобода слова!!! Варто оголосити конкурс на найекстремальнішу та найреволюційнйшу думку щодо літературної теми))

12

У мене є пропозиція...
Я був би дуже радий аби було започатковано щось на зразок БукРейсінгу...Створити своєрідний обмінник.

13

Агресивний Бібліофіл
створю

14

fasia
дякую))

15

А може досить поки розширювати форум? Бо не стільки користувачів як розділів)
На мою думку, варто трохи знизити темп і підіймати те, що вже створено.

16

Агресивний Бібліофіл
ой не кажи, аж голова паморочится. але я тільки важливі теми створила, щоб потім не забути. покищо більше і не потрібно

17

fasia
ти чудовий адмін)

18

дякую=)) :blush:

19

fasia
Чудова робота, отримаю задоволення, переглядаючи кожну сторінку, частіше вмикаю компьютер, щиро дякую!

20

пропоную всім, хто не відписує по 2пости на день - ліпити по 2бали з мови)

21

fasia
е.....
поміняй назву БукРейсінг на БукКросінг)

22

Агресивний Бібліофіл написал(а):

пропоную всім, хто не відписує по 2пости на день - ліпити по 2бали з мови)

і блокувати :) :crazyfun:

23

БАЖАЮ, ЩОБИ ОЦЮ ФРАЗУ "502 Bad Gateway ________ nginx/0.5.14" Я БІЛЬШЕ НЕ БАЧИЛА.
з такими траблами не буде тут багато відвідувачів, ага.

24

і ще - щоби шлях до теми чи підфоруму був показаний не лише нагорі теми, але й унизу - під "бистрий отвєтом".
і ще - на українську, плз, переформатуйтеся - було би кольово :о)
І ЩЕ. здається, банери з темою "Обладательница лучшей груди и ног раскрыла секрет потрясающего секса" - не найактуальніші для шкільного форумум :оD

25

люди!! не відчаюйтесь..бо я зовсім піду в депресію мені також ця фраза остогидла!

26

ой, нє, про адресу підфорума я пролажалося. соррі :о)

27

МЄГА-БАЛСАНКА написал(а):

банери з темою "Обладательница лучшей груди и ног раскрыла секрет потрясающего секса"

банери я не виставляю, вони всі однакові

МЄГА-БАЛСАНКА написал(а):

на українську, плз, переформатуйтеся

коли-небуть зроблю, хоча домен російський, так що не знаю

МЄГА-БАЛСАНКА написал(а):

щоби шлях до теми чи підфоруму був показаний не лише нагорі теми, але й унизу - під "бистрий отвєтом".

дивись уважніше, вони там є

28

МЄГА-БАЛСАНКА написал(а):

502 Bad Gateway ________ nginx/0.5.14

ето глюки на сервере 8bb.ru(тобиш у хостера!)
просвещаю-администрация сайта НЕ ПРИ ЧЕМ!!! :tomato:

29

Дениска, то адміни ж для того і є, шоби глюки розгрібати :о) не просто ж так :о)

30

fasia, не буду нав"язливим, але всі ці питання такі, які можна вирішити. сподіваюся, у мабутньому буде краще. мерсі :о)

Похожие темы

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Журнал ОДНОКЛАСНИК (випускникам 2009 року присвячуємо.....) наша творчість 2009-03-21