Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Ідеал » Проекти на майбутнє


Проекти на майбутнє

Сообщений 1 страница 18 из 18

Опрос

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Які цінності переважають в вашому ідеальному майбутньому?
родина

41% - 5
карьєра

50% - 6
кохання

8% - 1
розваги

0% - 0
гроші

0% - 0
слава

0% - 0
Голосов: 12

1

бажана обгрунтована відповідь=))

2

я вибрала карьєру. не тому, що це єдине, чого я хочу досягти, просто це, на данний момент, важливіше для мене, ніж родина.. ну а кохання?..невже не можна поєднати? :idea:

3

Я обрала родину. Родина - це спокій, тиша і гармонія. .. Ну а кохання? Невже не можна поєднати? 8-)

4

Я згодна з fasia, карьєра для мене також зараз найголовніше.Про кохання і родину мені ще думати зарано.А слава і гроші є своєрідним доповненням до успішної карьєри.

5

Я обрала родину, бо це найважливіше у житті. Якщо у тебе якісь неприємності, невдачі хто як не родина допоможе! Для мене родина і любов, кохання це доволі схожі твердження, оскільки я вважаю, що в родині саме ці почуття і мають панувати.

Криста написал(а):

Про кохання і родину мені ще думати зарано

Невже у тебе нема батьків??? Чи ти не відносиш їх до своєї родини??

6

а особисто я незнайшла того варіанту якого потребую! мій проект на майбутне-знайти саму себе,зрозуміти хто я є і чого прагну! а вже тоді можна подумати й про ті інші речі...хоча я проголосувала за родину,але це більше відноситься до майбутнього...

7

к@тЕ:guns_:

к@тЕ:guns_: написал(а):

мій проект на майбутне-знайти саму себе,зрозуміти хто я є

Це проект вартий величезних перспектив. Такі цілі ставили перед собою великі світу ... Успіхів, від щирого серця, хай реалізується твоє бажання)))

8

Я вибрала кар'єру,бо думати про родину в 16 років-це збочення.Ну а гроші-як невід'ємна частина успішної кар'єри))

9

Ну поясніть мені, чому всі, думаючи про родину, мають на увазі тільки дітей та чоловіка(дружину), невже батьки, брати та сестери не відносяться до родини??? Я цього не розумію!!!!!

10

Марина
а поясни мені як це може бути проектом на майбутнє брат або сестра?

11

к@тЕ:guns_:
На мою думку проект на майбутнє - це те чого ти прагнеш досягти, те, що ти прагнеш зробити. А невже допомогти рідним, зробити їх щасливими не може бути прагненням? Наприклад: я бажаю, щоб мої батьки мною пишалися і збираюся досягти цього!!!! Я хочу, щоб вони були щасливими і по мірі своїх сил намагаюся їх такими зробити!!!( Нажаль у мене нема братів і сестер, проте і вони заслуговують на те, щоб їх любили, підтримували. Чи не може бути одним з проектів допомогти брату чи сестрі визначитися зі своїм майбутнім???)

12

Марина написал(а):

Чи не може бути одним з проектів допомогти брату чи сестрі визначитися зі своїм майбутнім???

Яким чином ти можеш надати таку допомогу???

13

Цілком погоджуюся з Dwyane. Життя дається один раз, тому берімо від нього все!!!

14

Dwyane
Ви зрозуміли моє твердження надто глобально та буквально, але погодьтеся надавати допомогу рідним, намагатися зробити їх щасливими може бути однією з цілей, які треба прагнути досягти!!!!

15

На мою думку, брат чи сестра повинні самі визначитись щодо свого життєвого шляху, ми тут ні до чого. Це їх життя зі злетами та падіннями. Мій вибір на даний момент - кар'єра.

16

MarKISSa
А чи позитивні емоції і гарна сімейна обстановка... підтримка твоїх рідних не можуть посприяти успіхам у твоїй кар'єрі???

17

MarKISSa
Звісно самі, але погодься не завжди кожен з нас може зробити вибір без допомоги. Ось ти пишеш, що обираєш кар'єру, а чи зможеш ти без допомоги досягти чогось ( я не маю на увазі тільки рідних, а взагалі друзів, знайомих)? Наврядчи! Ось так і в родині кожен має допомагати один одному. Погодься: якщо вдома будуть сварки, наврядчи це сприятиме твоїй кар'єрі, але якщо вдома гармонія та лад навіть кар'єрні невдачі подолати легше!!!!!!!

18

Марина написал(а):

Звісно самі, але погодься не завжди кожен з нас може зробити вибір без допомоги. Ось ти пишеш, що обираєш кар'єру, а чи зможеш ти без допомоги досягти чогось ( я не маю на увазі тільки рідних, а взагалі друзів, знайомих)? Наврядчи! Ось так і в родині кожен має допомагати один одному. Погодься: якщо вдома будуть сварки, наврядчи це сприятиме твоїй кар'єрі, але якщо вдома гармонія та лад навіть кар'єрні невдачі подолати легше!!!!!!!

Згоден на 100%

Похожие темы


Вы здесь » Літературна студія » Ідеал » Проекти на майбутнє


создать форум бесплатно