Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » Книги, що зробили з мене Людину


Книги, що зробили з мене Людину

Сообщений 31 страница 60 из 62

31

[b]Коварный[/
Дуже цікава книжка!

32

fasia
о так... вірщі Єсеніна... мій улюблений поет... в його віршах так гарно подмічені усі тоності людської душі

33

А мені більше подобається сучасне фентезі, окрім славнозвісного Гаррі Поттера(взагалі для дітей). :glasses:

34

Взагалі, цікавим і повчальним жанром літератури є науково-фантастичний. Мені, наприклад, подобається книга Мелані Джексон "Наваждение".

35

А я взагалі ЖИВУ! І вважаю книгу певним віртуальним світом, в який ти поринаєш з головою і відчуваєш щось невідчуване досі або лайно, що потім пахне зо тиждень. Думаю, що книжка є своєрідною розрядкою, як для читача так і для письменника. Читач захоплюється написаним, а поет виливає своє бачення переживання! Тому я полюбляю сам щось написати, а потім подивившись сказати, - "Начебто непогано!", І здати зошит на перевірку Олені Олександрівні!

Отредактировано Maxer (2008-11-10 23:15:49)

36

Maxer
А Олена Олександрівна прочитає і посміхнеться)) Все ж таки я багато читала цікавого саме в учнівських зошитах)) І в тебе останнім часом з"являються дуже цікаві думки.. не втрачай їх, примножуй, накопичуй, повір, з них щось вийде)) А як там з нашими міркуваннями про подорож у часі аж до доби козаччини?))

37

Elkon
З "Гаррі Потером" обережніше... з задоволенням читала і чекала на нову книжку, правда чомусь сумно стало від того, що всі виросли і у всіх все добре))

38

silentium якщо прочитати книгу, а потім з невимовним жахом подивитись фільм, то одразу зникає бажання читати далі(знаючи, що всеодно кіно буде "голівудським") :'(

Отредактировано Elkon (2008-11-19 17:33:42)

39

А мені понад усе подобається творчість І.Я.Франка.Такі геніальні вірші про кохання міг написати тільки істинний талант.

40

Анастастасія написал(а):

А мені понад усе подобається творчість І.Я.Франка.Такі геніальні вірші про кохання міг написати тільки істинний талант.

Згоден!читаєш, а по спині мурашки... Просто він від серця і душі писав....

41

Авжеш!Йому так поталанило тричі відчути це незабутнє почуття

42

Анастастасія написал(а):

Авжеш!Йому так поталанило тричі відчути це незабутнє почутт

А з цим не згоден! Думаю, що "поталанило" - це один раз, але на все життя...

43

Це моя суб"єктивна думка.А під словом поталанило я мала на увазі пощастило.Бо кохання-щастя.

44

Я правильно зрозумів значення слова "поталанило"!

45

Що ж тобі не сподобалось в моїй думці????????????

46

Просто я думаю, що насправді щасті, коли один раз на все життя...довге щасливе життя зі своєю коханою людиной! ось це і є щастя!

47

Ти сумніваєшся в істинності почуттів Франка до своїх жінок??????

48

Анастастасія
О! невже я це сказав????

49

Ти вважаеш,що кохання це раз і на все життя.Як мені відомо,то у Франка було три кохання.Невже кохати можна по-справжньому тільки одну людину?

50

А якщо обставини не дозволяють жити щасливо все життя?То це вже не справжнє кохання?????????

51

Анастастасія
Якщо обставини важать більше, ніж кохання, то це вже не справжнє кохання!!! Справжньому коханню обставину до одного місця, вибачте!

52

Я категорично не згодна з тобою!!!!!!!!!!!!

53

Анастастасія
Ти вважаєш, що кохання від чогось залежить?? від чого??? від грошей чи кількості квратир у твоєї другої половинки?? кохання повинно бути чистим, справжнє почуття час і відстань не зменшать і не ліквідують взагалі! а якщо при першій же поїздці в інше місто, ти забув про кохану людину, то ти її не кохав!!!

54

А якщо людина хвора і не може піддавати небезпеці свого коханого,а якщо вона не хоче,щоб він бачив як вона згасає?Таке кохання не має право на існування.Ті не вважаеш це обставиною?

55

Анастастасія
А чи не здається вам, що це принесе ще більше страждань???
Справжня любов не згасне, вона переросте в з фізичної і емоційної на психічну...Я думаю ви зрозумієте про що йде мова...

56

Я згодна з тобою.

57

Мені дуже сподобався роман Гончара "Людина і зброя", хоч і важко читається. Більше за все сподобалось те, як автор поєднав любовну лінію з воєнною. Романтично і страшно.

58

Хлопці і дівчатка - читайте сучасне, а то в мене склалося враження, що це клуб "Кульбабка - влаштуй дозвілля для пенсіонерів", шкільна програма це чудово, проте. є багато аффигєнних речей, що не передбачено нашим дорогим "Міністерством"))) Хтось тримав у руках Павича, Муракамі, Кундеру для початку - ну не повірю, що того перерахованого достатньо для адекватного сприйняття постпостіндустріального сьогодні...

Отредактировано Lola_* (2009-09-24 16:49:28)

59

ООО - Павич, Муракамі - це модна на сьогодні література...хоча і не без претензії на талановиту річ. До того ж списку можна додати Любка Дереша, Марію Матіос, Юрія Андруховича - і складатиметься враження досить "продвинутого" читача! проте всі сучасні генії будують свою творчість на фундаменті класичної літератури. А в будинок ми, все ж таки, входимо через вхідні двері і поступово рухаємося вгору!

60

Не знаю, може Андруховича туди і можна вписати, та Матіос то, як на мене, зовсім ні-ні))))
А чи можна взагалі продовжувати той список "сучасним українським"?
Модного сьогодні багато, тому треба знати що вибирати.
Ну і не знаю в які такі двері ми так пафосно входимо, зрозуміло, що від інтертекстуальності в сучасних текстах ми нікуди не подінемось...
А про фундамент я не сперечаюсь, куди ж без нього)))

Похожие темы

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Повна офіційно-оприлюднена збірка Різдвяних оповівдань в 2008-2009 рік наша творчість 2009-03-20
МАЛЕНЬКЕ ДИВО - Даша Шиманська(збірка оповідань) наша творчість 2009-03-20

Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » Книги, що зробили з мене Людину