Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » Книги, що зробили з мене Людину


Книги, що зробили з мене Людину

Сообщений 1 страница 30 из 62

1

Прпоную визначитися  з книжками, які ми цінуємо, за які нам не соромно. "Скажи мені свої улюблені книжки, і я скажу, хто ти!"
Отже, озирнувшись по полицях, відверто: 1. Булгаков і його "Майстер", бо це глибоко! 2. Винниченко і його драми, всі, без винятку. бо стає страшно за майбутнє людства 3. Загребельний "Юлія", бо кохання буває різним. 4. Забужко і її казки, бо казка - це закодована інформація з минулого.5. Шевчук"Дім на горі" - містика завжди поруч! 6. Мастєрова "Суча дочка",  дівчата, поплачемо?! 7 Іздрик "Воццек"-чомусь запав глибоко в душу і сидить там тихенько  :blush:
  А що читаєте ви? Дякую

2

silentium, "Винниченко і його драми, всі, без винятку. бо стає страшно за майбутнє людства" - стає страшно після прочитанян? чи читання - результат страху? правда, цікаво :о)

3

МЄГА-БАЛСАНКА
Читання - це результат пошуку того, що хвилює. Винниченко - інтелектуал, а якщо вже інтелектуали стали песимістами, то ймовірність щасливої перспективи розвитку людства  - мізерна. Проте варто вірите в краще))

4

silentium
Інтелектуали стали песимістами? Та невже? Я не думаю, що коли автор таке пише, то він абсолютно і цілком у це вірить... Людині притаманні багато станів.... навіть оптимісти іноді думають, як песимісти, чи не так?

5

Dwyane
оптимізм, песимізм....не можна мислити такими категоріями!!!
реалізм і фантастика - ось, на мою думку, вірний поділ...

6

А хто сказав про категорії??? Поділ на категорії - це так нецікаво. Геть категорії!!! Є настрій, від цого не сховаєшся. До речі, а де ваші улюблені книжки?!  Чекаю рекомендацій, перечитаю кожну книжку (чесне слово), щоб зрозуміти, а чому вони не ввійшли до мого списку..)) Дякую

7

silentium
"Сов’єтсЬкий енциклопедичний словник" мабуть....

8

Ну як я його перечитаю.... ((

9

незнаю... у мене багато улюблених книжок))))

10

Erika)), назви хоча б кілька! Нам цікаво дізнатися, що ти читаєш)

11

А мені здається, що всі книги поступово роблять нас людьми. Будь-яка книга додасть до нашої свідомості щось нове, але ми повинні вирішувати, як це нове на нас вплине. Тому: кожна з прочитаних книжок робить нас людиною, але не кожна робить нас більш досконалими.

Отредактировано Марина (2008-04-07 23:11:01)

12

Марина написал(а):

але не кожна робить нас більш досконалими.

Не можу з цим погодитися, оскільки вважаю, що це "щось нове" є розвитком себе, а розвиток - це удосконалення. Чи не так? Дякую.

Отредактировано Dwyane (2008-04-06 11:50:49)

13

Залишаюся при своїй думці. Друзів має бути мінімум, проте не варто при цьому не вітатися з оточуючими. Улюблених книжок теж має бути небагато, проте не варто при цьому не читати літературу. Завжди корегувати список, залежно від уподобань. Але кращі друзі - назавжди!

14

Я погоджуюсь: читати потрібно все, але не все сприймати близько до серця

15

Dwyane-Це "щось нове", може не не додавати нам нічого кращого, а отже не вдосконалювати.

16

Приймати близько до серця справді не потрібно, але аналізвати прочитане і вибирати з нього щось для себе необхідно... Адже якщо нічого для себе не взяти, користі від прочитання буде мало...

17

Так. Я вважаю, що в кожній книжці є щось варте уваги. Ми не забов'язані схвалювати те, що привернуло нашу увагу, але проаналізувати це ми повинні.

18

Марина написал(а):

Будь-яка книга додасть до нашої свідомості щось нове

Марина написал(а):

може не не додавати нам нічого кращого, а отже не вдосконалювати

Ви самі спочатку стверджували що книга додає щось нове... І справді так! не тільки книга! Усе дає нам щось нове... це життя, це рух, це дія і розвиток, а отже і вдосконалення... при чому при читанні книги цей розвиток зазвичай позитивний, аніж негативний... В природі людини закладено, що вона розвивається, хоче вона того чи ні... Але є тільки один варіант не брати щось нове з книжок: НЕ ЧИТАТИ ЇХ!!!!!!!!!!!

19

Так!!!!! Не читаючи книжок, ми не зможемо взяти з них нічого))))

20

Марина написал(а):

Не читаючи книжок, ми не зможемо взяти з них нічого))))

А отже, не буде розвитку... не буде вдосконалення... не буде того, до чого кожен прагне... А кожен прагне бути кращим... Чи не так?

21

Саме так, адже навіть у прадавні часи люди малювали на скелях. Чи ж це не є прототипом наших книжок? Книжки супроводжують людей на протязі всього їхнього розвитку!

Отредактировано Марина (2008-04-06 12:59:37)

22

Марина
Я перепрошую, але, якщо чесно, не можу зрозуміти якої думки ви дотримуєтесь: читати книжки чи ні... Оскільки ви одночасно "підносите книжки вгору", але в той же час говорите, що, можливо, не варто вносити щось нове і згоджуєтеся з тим, що вони це "щось нове" вносять....То до чого ви насправді схильні? Дякую.

Отредактировано Dwyane (2008-04-06 13:05:38)

23

Я схильна вважати, що книжки, як і люди, бувають різними.Але жодну з них(книжок і людей) не можна назвати поганими на 100%.

24

В мене улюблена книжка цэ "Справочник по эксплуатации, техническому обслуживанию и ремонту АЗУ3471-ЛД1"

25

І навіщо я пообіцяла перечитати кожну книжку, що тут порадаять((

26

Привіт усім=)Я тут новачок,але хочу доповнити думку людей,які вже виражали її..Ось...Дійсно,кожна прочитана книга повинна якось відбиватися на нас та на нашому ставленні до оточуючих. Я завжди,прочитавши якусь літературу, беру щось для себе. І чомусь не згодна з цим висловом: "Книги,що зробили з мене Людину." Ми самі робимо в собі людину,а інші фактори тільки можуть відрегувати трішечки..Зовсім-зовсім. Але у меня є книжки,які дійсно дуже справили на мене враження,і,можливо, десь змінили моє ставлення до середовища та до моєї поведінки. Це всі твори Вільяма Шекспіра і бездоганне,на мою думку,творіння Віктора Гюго " Собор Паризької Богоматері".
Фух...Сказала=)))

27

Хочу сказати що всі книжки мають якусь глибинну думку. І кожна книжка може нас чомусь навчити, наприклад якщо це детектив, то читич разом з автором розгадує таємниці і цим навчається аналізувати, та вибирати головне. Навіть роман про кохання теж може навчити, якщо це історичний роман про кохання ми можемо дізнатися про звичаї того часу і країни, або просто аналізувати дії головних героїв, та вчитися в них. Мені подобаються різні книжки, різних жанрів, але роман Володимира Малика "Таємний посол" дуже вразив мене як історичний, а також я дізналася багато нового про свою Батьківщину. Хто не читав рекомендую почитати.

28

Навіть не знаю, чи роблять з мене людину ті книжки, які я читаю, однак можу стовідсотково сказати, що саме в них я можу знайти те, чого мені не вистачає у житті. Я обожнюю читати фантастику, але не фентезі, прошу не плутати! В житті мені вистачає реальності по самі вуха, а у книжках я можу повністю зануритись і світ, якого не має... навіть, якщо він не ідеальний, все одно!  Так сказати, мій світ - моя маленька казочка для дорослих :)

Улюблені книжки це О.Беляєв " Голова Профессора Доуєля", Пол Андерсон " Три сердца и три льва" а також " Мастер и Маргарита" Булгакова. Взагалі, вважаю Булгакова своїм улюбленім письменником. Я вражена талантом та мудрістю цієї людини.

29

мммм... а в мене "Унесені вітром" М. Мітчел, " співаючі у терені" колін маккалоу, Стендаль "Червоне та чорне", "Том Сойер" ( безсмертна книжка)), " Замок Броуді" та агата крісті.... тут ще може йти багатенько літератури... полюбляю більш зарубіжну... щодо української,, то найперші у моєму списку стоять Франко з його "Перехрестнеми стежками", безсумніву Винниченко та Ольга Кобилянська "Людина"...

30

Ну що ж.. Не можу сказати, що книги зробили з мене людину, хоча без сумніву, вони вплинули на мій рзвиток. "Белый клык" Джека Лондона, и его же "Зов предков", "властелин колец" Толкиена ( так, так, саме вона=)) "Мастер и Маргарита" "Собачье серце" Булгакова... А ще вірші Сергія Єсеніна

Похожие темы

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Повна офіційно-оприлюднена збірка Різдвяних оповівдань в 2008-2009 рік наша творчість 2009-03-20
МАЛЕНЬКЕ ДИВО - Даша Шиманська(збірка оповідань) наша творчість 2009-03-20

Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » Книги, що зробили з мене Людину