Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Чи існує дружба між чоловіком та жінкою?


Чи існує дружба між чоловіком та жінкою?

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

Вже давно це дуже популярне питання, компромісу чи остаточної відповіді на яке ніхто ще не знайшов. Буде дуже цікаво послухати ваші думки...

2

Поки що я притримуюся думки, що дружби між двома різними статями не існує... Все одно рано чи пізно один з них закохається в іншого. Одне діло, коли вони закохаються один в одного, і тоді це вже просто буде , коли дружба переростає у кохання і романтичні стосунки... Проте... Найчастіше кохання не взаємне, і в результаті: один страждає від нерозділенного кохання, інший втрачає спілкування з гарною та близькою людиною...
   Однак десь в глубині душі я вірю в дружбу між чоловіком та жінкою... Однак поки не побачу на прикладі в реальномі житті, буду притримуватись своєї думки...

  Так шкода... так жаль... що я не можу мати просто друга... :(

3

Я вважаю що дружба між чоловіком і жінкою існує. В мене є не один друг протележного полу і ми дуже гарно спілкуємося. І в моїй сім ї є не один випадок такої дружби.

4

На мою думку,  "дуже гарно спілкуємося" - це ще не дружба.

5

ця тема є популярною на всіх форумах.на мій погляд, дружби між чоловіком і жінкою не буває.це а бо колишні,або майбутні коханці. сказала кратко.але на мій погляд.так воно і є.

Отредактировано Ырынка (2008-09-12 20:02:03)

6

Так все може статися, звісно, але все таки поки підтримую свою думку що така дружба існує.

7

А ви не думали, що дружба - це таке ж почуття, як кохання, воно народжується, інколи несподівано падає на голову... І хто вам сказав, що дружбі кохання шкодить?  не дарма в Україні чоловіка і дружину називають поДРУЖжям....Коли з гармональним бумом проходить первинна оцінка людина за її статтю, тоді приходить усвідомлення важливості тієї або іншої людини в твоєму житті! Тут швидше варто поставити питання.. А чи існую справжня дружба взагалі?

8

справжня дружба повинна бути безкорисною,але рано чи пізно,дружба кінчається.це поки що мій погляд,бо я прожила ще малий шматок життя,але в друзях вже зуміла розачаруватися.тому,як на мене справжньої дужби немає,не між чоловіками і жінками,не між жінками і жінками...

9

Нема кращого друга, ніж людина, яку кохаєш ти і яка кохає тебе!

10

а я вам скажу, що буває, мый найкращий друг хлопець... я знаю його з самого малечку... і впевненена у ньому як в собі... інколи з протилежною статтю спілкуватися набагато краще..

11

Dwyane написал(а):

Нема кращого друга, ніж людина, яку кохаєш ти і яка кохає тебе!

То що ж це виходить Романе? цікава ситуація. Я звичайно розумію що мова йдеться про стосунки чоловіка та жінки, тоді що до стосунків між однаково статевими людьми?

12

Щодо мене, то я стверджую що дружба це стосунки, відносини між людьми, які знаходять спільні інтереси, їм цікаво пізнавати світ разом. Взаємодопомога додає залежності від спілкування. Розвиток людини стає ширшим за її можливості. З приводу різностатевих відносин, то можу запевнити, що жодні стосунки, нормальні, не корисливі хоча і вони, підкріплюються статевим тяжінням зі сторини чоловічої статі, у якої підчас розвитку гормони більш активні! І саме дружба може стати хорошим плацдармом для бурхливих стосункі, щасливого шлюбу, приємного життя, здорових дітей і світлої старості! Мене дуже дивує коли дівчина або хлопець дзвонять і пропонують, запрошують на побачення бо просто він (вона) дуже симпатична, тобто викликає певний потяг! Керуйте собою і до всіх питань підходьте тактично, з світлим розумом!

ТОМУ скажу, що дружба існує в різних проявах, які вона створює сама!

Кохайтеся бо китайці наздоганють! ТИ хочеш щоб твої онуки мали щілинко подібні очі і не їли САЛА?

13

Maxer
нічого не маю проти одностаттевих стосунків, але, на мою думку, все таки кохання повинно бути між різностаттевими людьми. Це також підтверджується релігійними і моральними аспектами...

14

Цікаво: а че є у когось з вас людина(друг, подруга, хлопець, дівчина і т.д.), якій ви б могли розповісти все без винятків??? все!! починаючи від серйозних проблем у сім'ї і закінчуючи власними проблемами зі здоров'ям, про я кі ніхто не знає...

15

Dwyane,
усе повністю про себе я можу розповісти тільки своїй сестрі, тому що знаю, що у будь-якій ситуації вона мене зрозуміє та підтримає )))

16

Dwyane
Хороше запитання!
нажаль не можу точно відповісти стверджую, що поки що не бачив цієї людини хоча вона Є!

17

Dwyane написал(а):

Цікаво: а че є у когось з вас людина(друг, подруга, хлопець, дівчина і т.д.), якій ви б могли розповісти все без винятків??? все!! починаючи від серйозних проблем у сім'ї і закінчуючи власними проблемами зі здоров'ям, про я кі ніхто не знає...

У мене є найкраща подруга.Я її дуже ціную , поважаю , люблю та довіряю їй.Ми знайомі вже багато років.Але я не можу сказати , що вона знає про мене все на 100%.Я впевнена в цій людині , але інколи  розповідаю їй не все.Я не вважаю , що це я така погана подруга , бо не роблю цього .Як на мене , то інколи ми чогось недоказуємо , зберігаємо в таємниці підсвідомо , щоб не завдавати клопоту чи не робити боляче людині , яка тобі дуже дорога.Адже хто , як не вона буде найбільше перейматись цим і допомагатиме тобі?І цією людиною не обов'язково повинна бути подруга, а просто люди ,які тебе люблять і яким не байдужий ти!!! :rolleyes:

18

хм..цікаве таке питаннячко..так-с..ну я напевне скажу..на мою думку, дружба між чоловіком та жінкою не існує! Може це суб*єктивна думка з мого досвіду..коли розповідаєш про свої проблеми своєму другу,ну для мене це хлопець, то напевне знаходиш цю людину таку, яка тебе завжди розуміє та підтримує..а потім вже настає прив*язаність..ти звикаєш до цієї людини і вже хочеться чогось більше,ніж дружба...

19

хм... на мою думку дружба існує, але у багатьох випадках вона починає переростати у щось більше...

20

Так ... гормони грають своє :)

21

спілкуватися з людиною, а тим паче дружити не можна без взаємної симпатії! А якщо сюди ще додати і щирість, відвертість і довіру, то це не може не зародити у душі хоча б одного з друзів почуття до іншого!
тож мій висновок : можливо, дружба між чоловіком та жінкою існує, але все одно рано чи пізно вона переросте у щось більше хоча б у однієї з сторін.

22

Повністю з тобою згодна. Я, на жаль, сама відчула, що таке мати справжнього найкращого друга і, раптом, закохатися в нього...

23

Колись я вважала, що дружба між чоловіком та жінкою можлива. Проте зараз я повністю впевнена: її не існує. Близькі дружні стосунки рано чи пізно переростуть у щось більше хоча б для однієї зі сторін.

24

MarKISSa
Тоді, якщо хлопець, який має дівчину постійно спілкується з дівчиною, в якої є теж хлопець... А таке є... сам постійно є свідком такого... Так вони коханці чи що????
Стосунки між чоловіком та жінкою, між подружжям або просто між хлопцем та дівчиною не створюють обов'язку для якось сторони припинити спілкування, дружбу з іншими особами... Чи я в чомусь не правий?

25

Dwyane
По-перше, моя фраза "переростуть у щось більше" зовсім не означає, що ці люди стануть коханцями. Просто хоча б один із них відчуватиме до іншого щось більше, ніж дружню симпатію.
По-друге, не обов'язково розривати стосунки з усім світом. Просто друга половинка має прийняти факт, що ти подобаєшся ще комусь.
Ці факти неодноразово були доведені на моєму власному досвіді, тому зламати цей стереотип в моїй голові поки що дуже важко

26

MarKISSa
Розумію)) тому зламати їх я і не намагаюся))) але привести приклад дружби все-таки можливо))) Навіть спираючись на Вашу точку зору...)) Адже, якщо рано чи пізно дружба перейде в щось інше, то до цього рано чи пізно  є ще час... Цей час, цей період і називається дружбою... Хоча я не виключаю і варінат дружби без того, щоб вона переросла в щось інше... Хоча, можливо, переросте дружбу, яка є міцнішою... Дякую)))


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Чи існує дружба між чоловіком та жінкою?


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія