Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Спілкування » Про старожилів форуму)


Про старожилів форуму)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Більше двох років пройшло з дня заснування цього форуму. Про саму літературну студію "Пролісок" взагалі мовчу) Багато що в нашому житті змінилося, ми вступили до університетів, почали доросле життя... Шановні "першовідкривачі", розкажіть нам, будь ласка, чи змінився ваш світогляд після закінчення школи? Можливо, змінились якість пріорітети, з'явились нові мрії чи ідеї? Чекаю на відповіді)

2

*вот и пришел великий создатель этого форума* ха-ха=)
Ну что я могу сказать... Изменилось. Очень многое. Вы знаете, иногда кажется, что совершенно нет какого-либо взросления. Как был школьником, так и остался)) та же дурь в голове, только красивыми словами. =) Но потом как-то враз понимаешь, что изменился, да и повзрослел, и, не буду скромничать, поумнел Х)) И цели, раньше весьма расплывчатые, теперь обрели более четкий контур=) так что, глобально говоря, да, изменилась

3

Привіт всім!)))так  після створення цього форуму минуло вже дуже багато часу! За ці роки я гадаю багато чого змінилося....)))що до світогляду то я вважаю,що змінилося і  в найкращій бік) але деякі пріорітети ще залишилися ще з шкільної пори і це також я вважаю позитивним!


Вы здесь » Літературна студія » Спілкування » Про старожилів форуму)


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія