Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Спілкування » Місце жінки в сучасному світі.Де воно? Ким (чим) визначається?


Місце жінки в сучасному світі.Де воно? Ким (чим) визначається?

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Прошу не сплутати дане питання з питанням фемінізму. Прошу відверто висловлюватися щодо образу жінки, її впливу, її змін :flag:  Дякую

2

Я думаю що жінка зараз стоїть на високому місці.  раніше на жінок махо хто звертав увагу, але зараз інший час і жінка займає впливове місце у світі. Це визначаеться тим що жінки займають високе місце в суспільстві і чоловіки прислухаються до іх думок.

3

На мою думку, роль жінки у суспільстві не змінилася....Просто вони навчилися поєднувати політичне і суспільне життя з сімейним.... :mybb:

4

На мою думку, місце жінки в суспільстві все-таки дещо змінилось... Раніше чоловіки надто зневажливо ставилися до жінок...я не можу пояснити чому... Можливо, чоловіки дещо бояться жінок або просто зганяли на жінках свою злість... Але знаю точно, що чоловіки забували, що саме жінки народжують їм дітей і чекають своїх чоловіків так, як ніхто більше чекати їх не буде. Звертаюся до чоловічої половини нашого форуму: поважаймо жінок, бо саме вони нас насправді роблять щасливими!!!Дякую.

5

а я згодна з zaille, жінка справді завжди була втіленням усього теплого, щирого, ніжного.... просто раніше слабка статть віддавала всіх себе не сімейні прооблеми... зараз ж жінка навчилася поєднувати всі свої навики... тепер ми і відомі політики, письменники, художниці, люблячи матері і жінки...  :insane:

6

Dwyane написал(а):

Раніше чоловіки надто зневажливо ставилися до жінок...я не можу пояснити чому...

раніше чоловіки вважали, що жінка це їхня прикраса. тому не давали можливість їм працювати, а робили з жінок домогосподарок або красунь, але нероб. раніше для жінки вважалося непристойним знати математику та інші науки, ми мали лише читати романи і чекати на чоловіків, які повертались з важкої денної праці... :rolleyes:

7

Отримавши свободу у виборі професії,захоплень,супутника життя,жінка отримала можливість відкрити світу себе як людина.Тепер реалізація її потенціалу людини нічим не обмежується.Проте отримавши таку свободу,жінки почали забувати своє природнє призначення-бути дружиною,матір'ю.Дівчата!Давайте намагатися в пошуках свого суспільного покликання,не забути про своє жіноче покликання!

8

vip-girl
А яке ж тоді природнє призначення чоловіка??  Де записано, що природнє призначення жінки - народжувати і виховувати? Якби природа дала це жінці як призначення, то жінка була б схожа на ведмедика з великим животиком)) А жінці чомусь природа ще й голову дала))

9

Elkon написал(а):

ми мали лише читати романи і чекати на чоловіків, які повертались з важкої денної праці...

На мою думку чоловік насправді повинен кожного дня повертатися з важкої денної праці!!!а дружина повинна його зустрічати... і навпаки... чоловік зустрічає дружину з роботи... на мою думку, це нормально... я вважаю, чоловік та жінка потребують один одного... дружині буде приямна будь-яка турбота чоловіка, а чоловікові - увага і ласка дружини... І нема нічого поганого, що чоловік на авто поїдите в кінці робочого дня до дружини на роботу, щоб її зустріти, або дружина чекатиме вдома чоловіка і приготує для нього вечерю! чи це неприємно робити для коханої людини приємні речі??? Невже все насправді є, як в пісні у Тартака: "Любов невмируща вбивається побутом"?? Люди! ви забуваєте іноді ваші початк, забуваєте ким ви були раніше!!! Тому і ставлення змінюється!!! а в прояві уваги та турботи в сім'ї нічого поганого нема.... навпаки! це навіть потрібно для щасливого шлюбу! Дякую!

10

silentium написал(а):

А яке ж тоді природнє призначення чоловіка??  Де записано, що природнє призначення жінки - народжувати і виховувати? Якби природа дала це жінці як призначення, то жінка була б схожа на ведмедика з великим животиком)) А жінці чомусь природа ще й голову дала))

Для побудови благополучної сім'ї. Дружина, як і чоловік, повинні працювати на благо стосунків і почуттів. Обидві сторони повинні намагатися зробити життя іншої кращим, приємнішим... Зазвичай все так і починається.. Але потім людина забуває, що працює для себе також, адже почуття потрібні людині...І, коли вона забуває, починається: "Я працюю, варю їсти, бігаю по магазинам, а ти навіть шкарпетки собі випрати неможеш!!!" А як згадати початок, то дружина навпаки хоче зробити приємне чоловікові і за все береться сама... Теж стосується і чоловіків... З часом ми перстаємо розуміти справжню цінність тої людини, яка поряд з тобою!! Потрібно згадати про це!!! Піти на поступки один одному!!! в кінці кінців, коханій людині можна піти на поступки!!!Дякую.

11

Слухайте, ми ж говоримо про місце жінки у суспільстві, а не в сім'ї.  У багатьох країнах жінки є прем'єр -міністрами... хіба раніше це могло бути реальним? Ось і робіть висновки...   :flag: ... та що тут казати?! Жінки правлять світом!!!  :flirt:

12

Ворона написал(а):

Слухайте, ми ж говоримо про місце жінки у суспільстві, а не в сім'ї

Мені здається, що поняття сім'ї і суспільства також пов'язані між собою...

Ворона написал(а):

хіба раніше це могло бути реальним?

Жанна Д'Арк командувала французами...

Ворона написал(а):

Жінки правлять світом!!!

Саме з цього все починається... Жінки кажуть, що вони правлять світом, чоловіки, навпаки... так ніколи не можна дійти згоди... Може все-таки краще піти, як чоловікам, так і жінкам на поступки і знайти компроміс???

13

Dwyane
Нууу...згадав..Жанну Дарк... ми кажемо про жінок взагалі, а не про героїнь. Це вийняток.
А жінки правлять світом це я так сказала...в жарт... не переймайся  :flirt:

14

Ворона
Я пров сяк випадок.. щоб без фанатизму ты щоб про чоловыкыв не забували))))

15

Dwyane

Ми про вас ніколи не забуваємо... Завжди згадуємо, які ви у нас козли  :D  Та ні...я шуткую :) Щоб ми без вас робили?! Так само, як і ви без нас...


Вы здесь » Літературна студія » Спілкування » Місце жінки в сучасному світі.Де воно? Ким (чим) визначається?


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія