Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » Література для тих хто полюбляє читати влітку!!!


Література для тих хто полюбляє читати влітку!!!

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

I семестр

1. М. Хвильовий(новелістика)
"Санаторійна зона" або "Сентиментальна історія"

2. О. Вишня "Мисливські усмішки". "Чукрен", "Чухраїнці"

3. В. Барка роман "Жовтий князь"

4. Ю. Яновський романи "Вершники"(обов"язково), "Чотири шаблі" та "Майстер корабля"

5. Микола Куліш "Мина Мазайло",
"Маклена Граса", "97", "Патетична соната"

6. І. Кочерга "Ярослав Мудрий" та "Свіччине весілля"

7. О. Довженко "Зачарована Десна", "Україна в огні",
"Повість полум'яних літ", "Щоденник"

II семестр

8. І. Багряний "Тигролови"
для інтелектуалів "Сад Гетсиманський"

9. Улас Самчук "Марія"

10. О. Гончар роман "Собор"(обов"язково), "Людина і зброя", "Прапороносці"

11. Ліна Костенко - роман у віршах "Маруся Чурай"
12 Іван Драч "Чорнобильська мадонна"
    Додатково:
1. Павло Загребельний "Диво", "Юлія", "Брухт"
2. Юрій Андрухович (що знайдете)
3. Оксана Забужко (новелістика)

Отредактировано Ita4I (2008-05-24 13:43:00)

2

БУДЬ-ЛАСКА ПИШІТЬ СВОЇ ВІДГУКИ ПРО ПРОЧИТАНУ ЛІТЕРАТУРУ!!!! :writing:

3

Раджу писати відверті коментарі, зокрема, спробуйте вказати недоліки прочитаних вами творів, подивіться на тексти з точки зору юного аналітика і критика

4

silentium
Не хочете залишити свої кометарі щодо даної літератури??? Дякую.

5

Ок, тоді я потрошку... щоб не налякати.Відверто вразив і продовжує вражати Хвильовий. Читала все, що знайшла і перечитую. Переконана, що не лише "під кайфом він писав"... дівчата, прочитайте "Сентиментальну історію" (він все про нас знав).. варто окремо вклонитися за "Кота у чоботях" (дівчата не лізьте в революцію,бо буде так , як з героїнею..)) Проте Юля теж приклад "жінки в революції".. чи не варто буде про це подискутувати??? Дякую..

6

А я тільки-но закінчила читати Загребельного "Диво". Цей твір відверто вразив мене. Як автор через три різні періоди існування людства зміг протягнути єдину ниточку, яка й стала тим самим "дивом"? Відверто кажучи, спочатку читати було важкувато, речення довжиною на півсторінки заплутувались, не даючи виділити головну думку. Але ближче до середини втягнулася, захопилася змістом, а не деталями.
Цей твір раджу прочитати всім, особливо тим, хто цікавиться історією та архітектурою. Не лякайтеся великої кількості сторінок, читатимете на одному диханні. Можливо, у вас виникнуть інші думки з цього приводу, тож буду рада прочитати їх і прийняти до уваги. Дякую

7

MarKISSa
А ти звернула увагу на те, що у всіх героїв(ключових) однаковий колір очей, та й характеристики однакові! У Загребельного вже в цьому творі з"явилася така собі містична реєнкарнація душі. (Ще більше він її розвинув у "Тисячолітньому Миколаї" а потім і в "Юлії")

8

Так, звичайно, це помітно! Спробувала для контрасту почитати сучасного автора - Оксану Забужко, але порівняти не змогла, не знайшла нічого спільного. Відразу видно, що письменники з різних епох. А як ви вважаєте, чи можемо ми ставити поряд такі твори і чи є у них щось спільне? Дякую.

9

Стосовно порівняння, то я маю свою думку: порівнювати літературні твори досить ризикована справа, це як людей порівнювати, наче ручки-ніжки є, а люди абсолютно різні :yep:

10

Щось заснув наш форум останнім часом... Я вже прочитала майже всю літературу зі списку, і у мене виникло таке питання: чому більшість книжок про війну? Невже не буде нічого доброго й веселого? Так і проплачемо увесь 11 клас...

11

Геть сльзи, будемо шукати позитифф! До речі.. Остап Вишня.. ох і смішний він! Проте 20 ст. сповнене таких катасрофічних апокаліпсисів, що важко літераторам оминати ці теми!
Всі прокидаймося після літа, пишемо, відгукуємося... час працювати!

12

Мені сподобалась "Зачарована Десна" Олекандра Довженка, дуже гарний твір. Веселий . але в кінці стало сумно.

Отредактировано Ирочка (2008-09-11 18:46:48)

13

ООО "Зачарована Десна" - читайте уважно, там скрізь підтекст, даю сто відсотків - деталі основної філософії автора ві не помітите :rofl:


Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » Література для тих хто полюбляє читати влітку!!!


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія