Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Ідеал » Навіщо створювати ідеали?


Навіщо створювати ідеали?

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Ідеал, на то і ідеал, що недосяжний.. так навіщо ж він?

2

Недосяжність ідеалу - теж його ідеальність! Тут варто правильно визначитися і не плутати ідеал і фанатизм (обожнювання). Якщо ідеалом для мене є (як приклад) Карлос Кастанеда - то це не факт, що я буду вештатись світом і курити грибки, шукаючи  о л л і , проте я в захопленні від його світоглядної позиції, від його вміння насолоджуватися життям. А вважати ідеалом сучану тенденцію в моді, певні параметри, стиль одягу, то тут, пардон, вибачте, 90-60-90 - при фанатичному стремлінні до дістрофії може перетворитися в 50-30-50 --- жахливо, чи на так :confused: Для мене ідеал потрібен, в усьому. вірю, що ідеальний світ існує, а ви? Дякую.. :yep:

3

Мені здається, що існують два типи ідеалу: ідеал, як еталон чогось та ідеал, як щось, що ми вважаємо прекрасним, досконали, не потребуючим змін, але не намагаємося наслідувати. Перший (якщо він правильно вибраний, бо дійсно 90-60-90 не той ідеал до здобуття якого потрібно йти через все) - робить нас досконалішими, другий - дає естетичне насолодження.

4

Як на мій погляд, то зустріти зараз ідеал чи створити його для себе просто не можливо,адже у нас досить різні погляди на це і ми не маємо чітко виражених аспектів для цього...Тобто я думаю,що ідеал-це старий стереотип життя.можливо навіть дещо примітивно жити або діяти як це нам диктують створені наші ідели.а можливо з іншої точки зору ідели - це лише "створіння" наших думок чи просто наші іллюзії.взагалі треба намагатися діяти в житті самому без наслідування іделів.створити своє Я...і бути самому для себе ідеалом!!!

Отредактировано VoronusH@ (2008-05-22 21:25:41)

5

Як я вже писав: "Ідеал існує для того, щоб прагнути до нього, працювати над собою, самовиховувати себе і вдосконалювати.Тим не менше ідеал в одночас є тим, що справді не потребує того, щоб його досягли".

Отредактировано Dwyane (2008-05-22 21:18:16)

6

А чи не здається вам, що  ідеали створюють собі оптимісти, а заперечують ідеалізацію песимісти???? Дякую :unsure:

7

silentium
а я не вірю! навіщо щось ідеальне? це нецікаво! ідеальне,значить-однакове,підігнане під одну мірку! а в кожній речі,людині-щось власне,неповторне!!!

8

я згоден з Dwyane!!!Адже якщо буде все ідеальне тоді жити буде не цікаво!!!
І, на мою думку, суспілству набридне ідеалність!Це дратує!!!

9

Ita4I
підтримую!!!!! 8-)

10

Багато людей шукають ідеали, для них ідел- це досконалість. Один з мудріших сказав: "Досконалість — це не ціль, а подорож, яка ніколи не закінчується." Тож, можливо, якщо не закінчується досконалість, то, можливо, й не має меж для ідеалу. Якщо ці поняття є недосяжними, то може вони й не існують?

11

Так, абстрагуємося від образів!!! А чому не вважати ідеалом почуття???? :flag:  Дякую

12

Ita4I написал(а):

суспілству набридне ідеалність!Це дратує!!!

Чи не тому хаос - це ідеальний стан, в якому народжується життя???

13

silentium Тоді можна зробити висновок, що ми живемо в раю, просто нам це вже набридло і ми сприймаємо своє життя, як не рай.  :confused:

14

Dwyane
І ми знову повернулися до оптимізму та песимізму)) Я сприймаю своє життя  ну майже як рай, хіба що зміїв трошки більше, проте я сама обираю, чи їсти мені яблука, чи пообідати сливами)) Добро і зло в нас самих,  і те, як ми сприймаємо навколишній світ - це виключно наш погляд на нього, Спробуй сприймати світ таким, яким ти його уявляєш.....ну додай трошки фантазії)) :whistle:

15

Подивіться, у Вас у житті є все!!! У світі є безліч людей, які не мають того, що маємо ми!!! Посміхніться і сміло крокуйте цим прекрасним життям!!! :mybb:

Отредактировано zaille (2008-05-27 18:19:27)

16

Я думаю що ідеали потрібни для того щоб люди до чогось могли йти.  Планувати собі майбутнє, а потім зрівнювати чи відповідає воно напланованому, і що треба змінити.

17

Мені не потрібен ідеал, однак я далеко не песиміст! Я вірю в себе, живу вільно, насолоджуюсь кожним приємним моментом. Не було б поганого нічого у житті нашому, то й добре не здавалось нам таким вже й чудовим. А ідеал - це кожна людина, унікальність. В цьому, на мою думку, і полягає "ідеал"...


Вы здесь » Літературна студія » Ідеал » Навіщо створювати ідеали?


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія