Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Ідеал » Що є для тебе ідеалом?


Що є для тебе ідеалом?

Сообщений 31 страница 45 из 45

31

хм...у голові так багато роздумів і думок.зараз буду намагится сказати все що думаю.вибачте.якщо важко зрозумієте мою послідовність думок,бо іноді викладаю все що думаю ,а за змістом зовсім не спостерігаю..

ідеал...на мій погляд,народитися ідеалом неможливо.можуть бути просто закладені з народження якісь гарні риси,які з роками требе виховувати і самовдосконалювати.але ж,напевно,це навіть не дорога до становлення ідеалом,це дорога стати справжньою людиною.у нас час багато людей показують всім які вони добрі,щирі,відверті,але цим самим грають на публіку,одягають маску ідеальної людини і зовсім занепащають у собі людські риси.як би не складалося в житті ми ЗАВЖДИ повинні залишатися собою,а не створеним нами собою образом.всі говорять,що добрість,щирість,повага,наявність мети,самовдосконалення - це риси ідеалу,ні! ци риси простої справжньої людини.я вважаю, що ідеал це просто створене нами марево,яке ніколи не буде реальним.ніхто не заборонює бути схожим на когось, але ж ми,кожен з нас,ми різні,ми індивідуальні,краще бути собою,одним і неповторним,чим ступати крок за кроком по стежині чужої людини.наше суспільство дуже занепастилося саме через те,що кожен хоче показати і доказати що один краще другого,один одного ідеальніший.я вважаю,це помилка...кожен з нас може самовиразитися не якимись голосними криками на весь світ " я ідеальний,беріть приклад з мене".кожен з нас повинен залишитися собою,залишитися людиною і тоді обов`язково люди які навколо нас побачать хто є хто у цьому житті.

Отредактировано Ырынка (2008-09-14 23:45:56)

32

Ідеал...Можливо, це стан, але це точно не людина.Припустимо, що ІДЕАЛ-це людина, яка має багато гарних якостей:вона добра,завжди готова прийти на допомогу,ніколи не може відмовити комусь у чомусь....Але, уявіть собі, як вона почувається в нашому злому соціумі?!Це ж жах!Так просто немождиво жити.Тому, на мою думку, навіть якби ідеальні люди і існували, то все-одно ця ідеальність їм ніяких приємних відчуттів не приносила!

33

Тихоня
Одну ідеальну людину, колись, розіп"яли на хресті!

34

На мою думку, ідеальних людей не буває. Кожен має якусь ваду. Ідеальною жінкою вважають лише Джонаконду да Вінчі. Хоча невідомо чи існувала вона насправді.
Ідеальних речей також не існує, навіть, хімічні реакції можуть не відбуватись при однакових умовах.

Отредактировано Elkon (2008-10-25 13:57:15)

35

Іде­альна людина — це насамперед усебічно й гармонійно розвине­на людина, у якої досконалими є і зовнішність, і внутрішній світ, і поведінка, і інтелект, і моральні якості.

36

Анастастасія написал(а):

Іде­альна людина — це насамперед усебічно й гармонійно розвине­на людина, у якої досконалими є і зовнішність, і внутрішній світ, і поведінка, і інтелект, і моральні якості.

Ти вважаєш, що така людина існує??

37

Ні!Такої людини немає!Це тільки вигадка людей,яким хочеться думати,що є хтось кращий за них!Адже легше думати,що всі проблеми і негаразди через те,що ти не ідеал))))))

38

Анастастасія написал(а):

Ні!Такої людини немає!Це тільки вигадка людей,яким хочеться думати,що є хтось кращий за них!Адже легше думати,що всі проблеми і негаразди через те,що ти не ідеал))))))

А я вважаю, що у більшості ідеал існує для того, щоб до нього прагнути! чи не круто було б, якби ті був кращим, ніж на даний момент?? потрібнойти вперед, а для цього потрібен взірець, чому б взірцем не ставити собі ідеала???

39

На мою думку,мі повинні ставати кращими не для того,щоб бути ідеальними,а тля того,щоб бути щасливими!

40

а я і не сказав, що потрібно бути кращим для того, щоб бути ідеальним!!! Просто, щоб бути кращим, потрібно рівнятися і брати приклад з кращих! а чи не кращим є власний ідеал???

41

А навіщо бути сірістю і брати приклад з кращих?

42

Щоб самим бути кращими... Сірістб по відношенню до кого??? Якщо вважати себе і свої погляди, свої думки сірістю, то чи не сірими ми якраз і будемо?? а ідеал -це і є усоблення наших думок і поглядів. Прсото це сукупнсть усьогго найкращого, що ти можешь уявити в людині. Підкреслюю: можеш уявити, а у кожної людини свої думки, свої погляди і свій інтелект, тому і ідеали у кожного різні!
Ми не до когось прагнемо!! Ми прагнемо до свого серця!!!це не сірість! це навпаки - краса!!!

43

Навіщо брати приклад з інших,коли можна створити свій власний,індивідуальний ідеал.Навіщо взагалі ідеал?Щоб бути на нього схожим???????

44

Анастастасія написал(а):

Навіщо брати приклад з інших,коли можна створити свій власний,індивідуальний ідеал.Навіщо взагалі ідеал?Щоб бути на нього схожим???????

чи не здається вам, що ствердження про створенн власного ідеалу сепречать наступним питанням про його створення???

45

Dwyane, Анастастасія
Люди, ви тут поки дискусували, вже самі заплутались :)

Похожие темы

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Журнал ОДНОКЛАСНИК (випускникам 2009 року присвячуємо.....) наша творчість 2009-03-21

Вы здесь » Літературна студія » Ідеал » Що є для тебе ідеалом?