Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Ідеал » Що є для тебе ідеалом?


Що є для тебе ідеалом?

Сообщений 1 страница 30 из 45

1

Напевно, в кожної людини є якісь недосяжні ідеали, яким вона хоче відповідати. Ось і стало цікавим, які цінності актуальні в наш час. Тому пропоную всім бажаючим висловити свою думку з цього приводу :cool:

2

Можна вранці прокидатися і вдягати цинічну маску: вай, я такаий цинічнаий,  головне гроші і по трупах до мети (чи не так міркують сучані амбітні молоді люди?), думаю, ні! Всім хочеться і кохання, і тепла, і гармонії. Впевнена, що сучасна нафарбована й пірсінгована дівчинка, яка цмулить цигарку, запиваючи пивом, все ж таки хоче почути слова  я тебе кохаю! і отримати квіточку від щирого серця)) І хлопці, які брутально лаучись і плюючи крізь зуби, наодинці зітхають, що нікому говорити слова любові. Ну скажіть, що я помиляюся!!!! :flag:

3

от сижу й думаю,що таке ідеал????ідеал-це дуже важлива річ в нашому житті!!!!ось..думаєте ..це не важливо??...ні!!!!це важливо.навіть дуже...це все,що я надумала на цей момент.... (далі буде)

Отредактировано Вико Злючасобака (2008-05-20 19:09:27)

4

Що таке ідеал? Мабуть у кожного є своє пояснення!..На цю тему можна розмовляті багато, та для мене ідеал - це довершеність, важливість!!!Кожен повинен знайти і визначити для себе мету, ідеали....

5

Ідел-це відчуття прекрасного, досконалого)Я вважаю , що кожна людина повинна намагатись бути ідеальною,так вона самовдосконалюється.На мою думку ідеал -це те бажене, до чого ми прагнимо,чого хочемо.Так як людина - це особистість,то у кожної особистості є різні думки та погляди щодо ідеалу)

6

Мені здається, що ідеал - це щось неосяжне. У кожного свій ідеал і тому ідеальним для всього людства ніщо бути не може, але одна окрема людина може знайти щось ідеальне для себе. На мою думку ідеалом мають бути не інші (наприклад дівчина шукає ідеального хлопця), а перш за все ми самі (дівчина сама повинна намагатися стати ідеальною і тоді по-перше хлопець сам знайде її, по-друге їй вже не потрібен буде саме ідеальний хлопець, вона буде сприймати його таким, яким він є)

7

А я вважаю, що ніхто з людей не повинен бути ідеалом... Люди можуть бути чиїмись кумирами, але ніяк не ідеалами... Якщо людина стане ідеалом, то чи цікаво їй буде жити??? Напевне, що ні. Ідеал існує для того, щоб прагнути до нього, працювати над собою, самовиховувати себе і вдосконалювати.Тим не менше ідеал в одночас є тим, що справді не потребує того, щоб його досягли.Дякую.

8

Для мене не існує чітко вираженого ідеалу.Я сама собі ідеал і повинна створовати його самостійно на протязі років,щоб можливо стати ідеалом для дітей...Але можливо все ж з іншого боку моїм ідеалом є дружба-те що я цінує найбільше у житті. друг-це людина ,у якої існує занадто багато обов"язків ,ніж у будь - кого іншого:більше,ніж у батьків,сестер,бабусь чи дідусів...Друг повинен робити іноді не можливе чи щось незвичайне...постійно допомагати,якщо трапилась біда чи якась проблема,яка вимагає неодмінного вирішення.адже не завжди ми в змозі все вирішити самостіно!!!Тобто по суті-це є ідеальна людина...а ідеальних людей не існує!!!

Отредактировано VoronusH@ (2008-05-22 21:28:00)

9

Dwyane написал(а):

Якщо людина стане ідеалом, то чи цікаво їй буде жити???

Скажи невже в своєму житті ти прагнеш лише стати ідеальним, невже у тебе нема ніяких інших прагнень??? Мені здається, що прагнення стати ідеальним все ж не є провідним у житті, тому не має значення чи ідеальна людина, чи ні їй однаково цікаво буде жити.( Проте в той же час я не стверджую, що ідеальні люди існують!!!!!)

10

прочитала....аж страшно....    гонитва за ідеалом...аж смішно))   ідеал...не розумію) взагалі не можу зрозуміти,хіба щось може бути ідеальним? для мене це довершенісь,щось наддосконале...і водночас незрозуміле,адже я ще ніколи нічого ідеального в своему житті не бачила) да й думаю що не побачу,адже нема нічого довершенего! люди-ні! почуття-ні!,адже найщиріші на перший погляд почуття не можуть бути досконалими! предмети-тим паче! незнаю...нерозумію...може хтось пояснить це міфічне слово "ідеал"?) :flirt:

11

к@тЕ:guns_:
А як тобі синонім до слова ІДЕАЛ - ВЗІРЕЦЬ? Хіба не хочеш мати для себе взірець для наслідування??? Дякую

12

Марина написал(а):

Мені здається, що прагнення стати ідеальним все ж не є провідним у житті, тому не має значення чи ідеальна людина, чи ні їй однаково цікаво буде жити

Я вкладую у своє розуміння ідеалу ще таку річ: якщо людина ідеальна, то, щоб вона не робила, до чого б не бралась, у неї завжди все буде виходити... Бо вона ІДЕАЛ... бездоганні дії, бездоганний хід думок... Якщо це ідеал, то ві н не може помилитися... Саме тому я вважаю, що людини-ідеалу не існує... потрібно лише прагнути до нього, але не бути ним, незважаючи на те, чого ти досяг. Потрібно завжди прагнути бути ще кращим.

"Будь самим собою і вір у себе. Удосконалюйся постійно" - слова Брендона Лі, які на мою думку є доречними тут і зараз ними я повністю висловлюю те, що хочу сказати. дякую.

13

Dwyane написал(а):

Саме тому я вважаю, що людини-ідеалу не існує...

Але я писала, що не стверджую, що ідеальна людина існує!!!! Я просто не погоджуюсь з тією думкою, що ідеальній людині було б не цікаво жити!!!! Хоча хто правий ми ніколи не дізнаємося, бо наврядчи зустрінемо ідеальну людину. :dontknow:

14

silentium
взірець-можливо,але в моему розумінні це трошки відрізняється від слова ідеал...  взірець-приклад!  а прикладів ідеальних-не бачила!

15

Dwyane
а я згодна з тобою! НЕМАЄ ІДЕАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ! якщо марино ти вважаеш що вона існує,то доведи,мені цікаві твої аргументи!

16

к@тЕ:guns_:Але я писала, що не стверджую, що ідеальна людина існує!!!! Навіть навпаки я думаю, що в нашому світі бути 100% ідеальним не можливо! Наблизитися до ідеалу - так, але бути ідеальним - ніколи. У людей дуже багато уявлень про ідеальну людино і не рідко вони протилежні, тоому втілити їх всі не можливо!!!!!!

17

Марина
вибачаюсь) не помітила)

18

"Те, що ви не розумiєте - не належить вам." Якщо ви не розумієте ідеалів, то вони просто не потрібні Вам. Вас влаштовує теперішня  дійсність, а захмарні образи вас не цікавлять!!!

Отредактировано zaille (2008-05-24 15:51:57)

19

к@тЕ:guns_:
Ідеалів нема, прикладів нема, а мета є? Просто мета життя, прагнення?  :flag:

20

silentium написал(а):

"Те, що ви не розумiєте - не належить вам."

Хто сказав??? Золоті слова..))

21

Марина
Чесно кажучи, я вас не можу зрозуміти. Спочатку ви пишете про те, що ми самі повинні бути ідеалами, а потім, що людей-ідеалів не буває. То ви вже якось вирішуйте!!!!!!!дякую.

22

Dwyane
Я пишу, що ми повинні прагнути до ідеалу!!!!! Але не стверджую, що ми можемо його досягти.
"Прагнення до чогось надає нашому життю сенсу і чим недосяжнішим буде це прагнення, тим більше сенсу буде в нашому житті."

23

silentium
є!

24

на мою думку,це не є перелік найкращих рис....іноді недоліки перетворюються на невід'ємні додатки...також я вважаю,що людина ніколи чітко не визначить термін ІДЕАЛ..бо спочатку ми можемо сказати,что певна людина просто ідеальна,а потім просто на рівному місті переконати себе,що це не так!!!!не буде визначення ідеалу...нам властиво змінюватись...час,суспільна думка,ми самі впливаємо на себе!!!ми завжди в пошуках чогось кращого..тому просто схарактеризую ідеал не, як певну особу,а це стан,в котрому ми перебуваємо недовго

25

Вико Злючасобака
Можливо ти в чомусь права: люди дійсно дуже мінливі і бути ідеальним за цієї мінливості неможливо(Принаймні я таких людей не зустрічала)

26

"Те, що ви не розумiєте - не належить вам." Це думки і роздуми Гьоте.

27

zaille
Дякую,  я вчуся разом с вами)) :writing:

28

У кожное є свій ідеал. Всі хочуть мати ідельне майбутнє, друзів, життя... Але все ж таки якщо хочеш мати щось ідеальне треба йти до цього; якщо хочеш мати ідеальне майбутнє то треба самому покласти основу для нього, гарно вчитися, щоб потім здобути хорошу роботу та стати гарним фахівцем. Друзі, щоб твої друзі були ідеальними треба теж стати ідеальними для їх, що ти будеш робити для своїх друзів те і вони для тебе. Для мене ідеал це те що не можно побачити , але можно відчути в стосунках з рідними та друзями, які допомагають в житті і якщо в тебе в житті є такі люди які можуть тобі допомогти в будь-яку хвилину, його можно назвати ідеальним.

29

Ирочка
повністю згодна...))а для мене ідеал - це людина,більш схожою на яку я хочу бути, або якась риса характеру,яку я хочу в себе мати...але напевне такої людини не існує,а тільки є в моїх уявах..і я вважаю,що у кожного можна знайти якісь недоліки,немає ідеальних людей...

30

Для мене ідеал - це людина, яку я кохаю. А ідеальна вона тим, що у неї є і плюси, і мінуси, а я люблю її за все це!
( не знаю, чи зрозуміло я висловила свю думку... сподіваюся так :)

Похожие темы

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Журнал ОДНОКЛАСНИК (випускникам 2009 року присвячуємо.....) наша творчість 2009-03-21

Вы здесь » Літературна студія » Ідеал » Що є для тебе ідеалом?