Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » Ми пишемо наукові роботи?


Ми пишемо наукові роботи?

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

На сучасному етапі розвитку літератури неможливо уявити просте і пасивне спостереження за процесом, якщо ти вважаєш себе мислячою інтелектуально людиною. Пропоную долучитися до наукового життя. Наукова робота не лише звільнить вас від іспмтів та всіляких заліків, ви матимете можливість спілкуватися з літературою на рівних, ви станете вже не читачем, а критиком і аналітиком. Долучайтеся. Дякую !

2

silentium
Я собі уявляю просто безліч тем для наукових робіт з історії, біології, правознавства...  Та що може бути темою з предмету літератри, крім дослідження творчості якогось письменника?Чи взагалі є якась інше тема? Дякую.

3

Dwyane
Дослідження творчрсті письменників - це величезна робота, тягне на дисертацію, це не для нас, а визначити проблему творчості, порівняльний аспект,  відкрити щось нове..хоча б на перший погляд нове, можна.
Приклади тем: " Трагедія митця в літературі на прикладі творчості М.Коцюбинського ("Інтермецо", "Цвіт яблуні"), В. Підмогильного ("Місто"), Джека Лондона ("Мартін Іден").
  "Образ сильної жінки у творчості О Кобилянської, Л. Костенко, О. Забужко"
    " Образ Янгола у світовій літературі" (Габріель Маркес, Паоло Коельо, Б. Олійник, І. Драч)
Пропонуйте свої теми, обговоримо, порадимось. Дякую

4

А  як щодо порівняння твору письменника, що проживае, скажімо в Канаді, та пише українською та твору письменника з України?

5

Марина
Гарна тема, лишилось визначитися з письменниками, проте тут варто буде особливу увагу звернути не лише на проблематику, а й на мовне оформлення, це буде цікаво. Дякую

6

silentium яких сучасних українських письменників ви можете мені порадити для теми наукової роботи?? :)

Отредактировано _Kazekage_Gaara_ (2008-05-21 14:50:53)

7

_Kazekage_Gaara_
Є багато варіантів, головне, щоб це було цікаво тобі. Раджу погортати сторінки нашого форуму, прізвища цікавих авторів тут уже засвітилися :writing:  Дякую

8

Я хочу написати наукову роботу з зарубіжної літератури, це повинно бути досить цікаво. Можно дізнатися багато нового , а також це розвиває здібності вибирати головне в цілому творі та інше.

Отредактировано Ирочка (2008-09-11 20:14:24)

9

Ирочка
Успіхів, головне, щоб це робилося із задоволенням... чим глибше вивчаєш твір, тим глибше занурюєшся в себе!

10

silentium

Дуже дякую

11

Я от теж вирішила написати роботу з зарубіжної літератури,думала, візьму тему пов"язану з міфами, а отримала(я так і думала) про творчість Милорада Павича!Знаєте такого?

12

Тихоня
Тобі пощастило.. Один його "Скляний равлик" чого вартий)) Я коли вперше прочитала, зрозуміла, що перше прочитання твору - це лише трошки наблизитися до нього, третій-четвертий.. ооо тоді лише починаєш щось розуміти.


Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » Ми пишемо наукові роботи?


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія