Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Матеріальність думки


Матеріальність думки

Сообщений 1 страница 10 из 10

Опрос

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Чи вірите ви в матеріальність думки?
Так

100% - 10
Ні

0% - 0
Голосов: 10

1

Скільки разів бувало, що подумаєш про щось погане - а воно і збувається. Чи вірите ви, що силою думки можна створювати хороше й погане? Якщо так, то чи траплялися у вашому житті такі випадки?

2

На мою думку, такі випадки траплялися у кожного. І не тільки погані думки збуваються. Просто у людей здебільшого звичка така: запам'ятовувати негативне. Гарні думки теж мають силу. Просто думка настроює людину на потрібний лад, думка впливає на дії людини. А також, коли людина починає думати, вона, не помічаючи цього, починає вірити в це. Тобто вона вірить, що це станеться.А віра - це сильна річ.

3

Любі друзі, читайте Вернадського! Думка матеріальна, все, що ми посилаємо в світ силою думки -здатне набувати матеріальної основи. Тому раджу думати лише про позитив. Не варто випробовувати Космос. От , наприклад, ви не вірите в матеріальність думки, вам байдуже до цього, і ви, зрештою, нічого не втрачаєте, думаючи про гарні речі. Проте, якщо думка матеріальна, то уявіть , що буде з вами , якщо ви повний пессиміст

4

хочу сала :insane:

5

а ще сни які мтареіальні бувають! аж жити не дають, фу.

6

Матеріальність думки ще пояснюють через всесвітній закон тяжіння: позитивні думки притягують хороше, звісно негатив відгукнеться тим же негативом. Люди читайте Біблію -- це унікальна книга, там про все написано.

7

silentium написал(а):

Любі друзі, читайте Вернадського! Думка матеріальна, все, що ми посилаємо в світ силою думки -здатне набувати матеріальної основи. Тому раджу думати лише про позитив. Не варто випробовувати Космос. От , наприклад, ви не вірите в матеріальність думки, вам байдуже до цього, і ви, зрештою, нічого не втрачаєте, думаючи про гарні речі. Проте, якщо думка матеріальна, то уявіть , що буде з вами , якщо ви повний пессиміст

згоден з Вами!цілком і повністю!

8

Я думаю що так , матеріальні думки існують. Але щоб вони збувалися треба сильно вірити. Але я думаю що краще не вірити і не думати погано, а просто жити і насолоджуватися життям.

9

На мою думку,треба бути реалістом і робити все можливе,щоб втілити думку в життя.А не сидіти і думати,що якось саме,через матеріальність думки все здійсниться.

10

Анастастасія написал(а):

На мою думку,треба бути реалістом і робити все можливе,щоб втілити думку в життя.А не сидіти і думати,що якось саме,через матеріальність думки все здійсниться.

згодна!!! :yep: думки, звичайно матеріальні, але, якщо не підкріпляти їх якимись діями та стараннями їх втілити, то вони не справджууватимуться!


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Матеріальність думки


создать форум бесплатно