Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » музика і все, що з нею зв"язано » улюбленні пісні


улюбленні пісні

Сообщений 1 страница 29 из 29

1

дуже багато=)))

2

Альтернатива!

3

рэп и хип-хоп=)))

4

Полюбляю музичку з баскетбольних міксів, зазвичай це реп та хіп хоп. Взагалі, поважаю реп... можу послухати і щось інше, але реп, хіп хоп та R'n'B частіше за все)

5

послухайте Карунеша, ну хоча б для "познайомитися" :)

6

укр: Сейтар,Нахтігаль,Сокира Перуна,Русич та інші
інше: Крематорій, Джим Морісон,Джиммі Гендрікс, ПінкФлойд та інші....

7

Слёзы Асфальта,Панк братство,Amatory,Stigmata,Rammstein.

8

Дениска написал(а):

Слёзы Асфальта

:whistle:  классная група!!

9

Іспанська музика!!!!!!!!!!!!!!!!!

10

fasia написал(а):

:whistle:  классная група!!

:cool:

11

:x

12

Агресивний Бібліофіл написал(а):

:x

не нравится, не слушай!

13

хм....дак я і не слухаю)
я висловлюю свою ненав’язливу думку)

14

Завітав до вас раз у рік :flag:  І що побачив)  Слёзы Асфальта,Панк братство,Amatory,Stigmata,Rammstein.   ахахахахаха!!! Чудовій смак))ВСЕ ДО КУПИ!!! :cool:

15

Пісень моїх улюблених насправді дуже багато,бо кожна з них несе певний смисл,який мені дуже подобається. :cool: а із виконавців напевне ось ці:
30 Seconds To Mars, 3000 Миль до Рая, Bullet for my Valentine, Good Charlotte  :cool: (рекомендую, послухайте), My Chemical Romance, Silverstein, All American Rejects, Three Days Grace, Emarosa, Jane Air, Ranic!At The Disco і звичайно Sunrise Avenue..ось..

16

ой...а як же я могла забути про Green Day?? :idea:

17

Полюбляю різну музику, найбільше про життя, щоб коли слухаєш пісню можно було зрозуміти про що людина співає. Дуже подобається пісні укаїнських виконавців, а також і закордонних.

18

На важкій музиці я виросла, важкій музиці я й досі віддана. Слухаю рок у всіх його проявах. Від ДДТ до Рамштайну...

19

Мафкабубачка))) як тобі poets of the fall???

20

тихо промовчу, бо у вас станеться серцевий приступ..

21

А я взагалі,все міксую!Музику слухаю під настрій.Іноді буває, що хоч застрелься, так погано, тоді вмикаю депресняк, так названий, хоч трішки легше стає.А іноді буває, що хоч танцюй від щастя, тоді реп, попса, та й взагалі щось веселеньке, позитивне.

22

fasia знаєм ми твою музику))) і тільки за неї))

23

полюбляю важку.наприклад Three Days Grace, Akado, Evanescence,Dark Princess, Deform, Apoptygma Berzerk, Amatory, Slot, Seether,Tractor Bowling, Within Temptation, Lacuna Coil, та багато  іншої

24

Fleur-Улыбка сфинксов.

Отредактировано Анастастасія (2008-11-30 23:31:58)

25

Анастастасія

О, і мені ця пісня дуже подобається  :love:  Давно тебе на Fleur потягнуло? =)

26

Я слухаю усе, але обожнюю Діму Білана))))))))

27

DYSIK
:music:  ^^

28

я маю дуже багато вподобань у музиці, і те, що я слухаю, залежитть від мого настрою!
А взагалі, небайдужа до пісень на іспанській та українській мовах, люблю ненав'язливий легкий рок :music:

29

Лесоповал , Иван Кучин , Кричевский Гарик, Трофим . :tomato:


Вы здесь » Літературна студія » музика і все, що з нею зв"язано » улюбленні пісні


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія