Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Що для вас означає зрада коханої людини?


Що для вас означає зрада коханої людини?

Сообщений 31 страница 50 из 50

Опрос

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Що для вас означає зрада коханої людини?
Образа на все життя

16% - 2
Прощу, але не зрозумію

16% - 2
Зрозумію, але не прощу

41% - 5
Розірву стосунки

16% - 2
Ваш варіант, прошу написати

8% - 1
Голосов: 12

31

Це боляче. Але я думаю якщо людина по справжньому кохає вона не зробить боляче тому кого кохає. А яущо воно не справжнє то і не требе засмучуватись бо несправжнього кохання багато і можно  найти нове. Якщо тебе все ж таки зрадила кохана людина треба зрозуміти чому вона так зробила. поставити себе на її місце , та по змозі пробачити.

32

Це важке питання... це було б не просто боляче, це можно було б порівняти зі смертельним станом.  Але кохання може витримати все, і я мабуть простила б згодом... справжнє кохання буває тільки одне, і його треба міцно тримати і не прогавити його...
   Нікому такого не побажаю, навіть ворогу... "зрада"-  не страшне слово... страшне слово- це " зрада коханої людини"...

33

Для мене як такої зради немає.Я вважаю що всі корні зрад криются в нас же...Звичайно,завжди можна сказати "я ніколи не очікував від тої людини такого".Але тоді постає інше питання-не очікував чи не хотів очікувати?На жаль,ми інколи,з нашої ж волі,не спроможні оцінити ситуацію,ми бачимо,в деяких близьких, та й не дуже, людях того,чого насправді немає.А потім,коли період "рожевих окулярів" проходить, ми розчарувуємося в тих ідеалах,які ж самі побудували.

34

Анастастасія написал(а):

Але тоді постає інше питання-не очікував чи не хотів очікувати?

А ви хочете очікувати зраду від близьких???Зрозуміло, що в такому раз, коли очікуєш від інших лише зради, ріжних тримаєш у напрузі та і сам негативно настроєний, то зваичайно для таких щастя у суспільстві не буде!

35

А ти вважаєш,що всім треба,навіть близьким,свято вірити і довіряти????????

36

Анастастасія
Я не вважаю так!! я так роблю!!!

37

Ну і, виходячи з цього... звичайно ж вважаю)))

38

Колись воно тобі вийде боком.Звісно ж не в моїй компетентності давати тобі поради,та дивись,щоб твоя віра не принесла тобі страждання.Адже так не приємно усвідомлювати,що людина,якій вірив,наплювала в душу.

39

Анастастасія

Анастастасія написал(а):

Колись воно тобі вийде боком

БОГ ТОБІ СУДДЯ, ЛЮДИНКО!!!!
Я не хочу читати такого!зрозуміла мене??? не зачіпай мене, бо огризнусь у відповідь!!!!

Навряд чи члени моєї сім'ї, мати, батько або дідусь чи бабуся плюнуть мені в душу!!!у цьому я певен!! я щодо коханої.... якщо це станеться, це буде дуже наприємно, але завдяки ції довіри, її до мене, моєї до неї я переживу багато приємних миттєвостей, які в приницпі, якщо так подумати, не зрівняються  з неприємним відчуттям, яке б воно не було!!! та і взагалі, навіщо чекати від інших поганого??? навпаки - це завдасть ще більших страждань.... навіть я кщо подивитися з боку раціональності: одну ніч постраждати і попередні три бути щасливим раціональніше, аніж усі чотири думати про погане, чи не так??

40

Dwyane написал(а):

БОГ ТОБІ СУДДЯ, ЛЮДИНКО!!!!
Я не хочу читати такого!зрозуміла мене??? не зачіпай мене, бо огризнусь у відповідь!!!!

Я не хочу витрачати час для того щоб з"ясовувати з тобою стосунки.На мою думку,раціональніше буде припинити розмову з тобою на цю тему.

41

Анастастасія
Спочатку зачіпаєш мене, а потім не хочеш витрачати час, щоб з'ясовувати це??? Я думаю, що якщо будеш і іншим таке писати, то тобі з будь-ким раціональніше буде не спілкуватися. Вибач, але мені було неприємно читати твої ідіотські передбачення щодо мого майбутнього! ну що ж.. кожен сам відповідає за свої слова і дії...

Отредактировано Dwyane (2008-11-30 17:10:36)

42

Dwyane

Не витрачай зайвих нервів! :) У кожної людини своя думка і це її право. І цього не змінити. Я , якщо чесно, згодна з тобою! ;) 
Якщо від усіх чекати поганого то воно рано чи пізно станеться. Нащо ж бути такою ворожою!? Однак усім вірити теж нічого гарного не передбачає. Як кажуть " довіряй, але перевіряй"...

43

хм...цікаве і водночас складне питання!!!На своему ще короткому життєвому шляху я поки що не зустрічала зради коханої людини, але ,гарно знаючи себе,можу сказати , що напевно дуже образилась би та ,мабуть ,не вибачила б зради.Можливо ,вибачила б тільки тоді,коли б побачила,,що коханий і справді розкаюється у своєму вчинку та переймається долею наших подальших стосунків,що хоче понад усе мене повернути.А якщо людина сама не розуміє, яку дурість вчинила ,зовсім не шкодує про зроблене , тио нам з нею просто нема про що говорити.Нажаль ,я часто зустрічаю людей, які зраджують своїм коханим , при цьому стверджуючи, що щиро їх люблять.І якщо ця зрада фізична,що частіше за все і буває ,вони виправдовуються фразою :"Це ж нічого серйозного,це ж просто секс .Подумаєш!!!"Я щиро дивуюсь таким твердженням ,бо якщо ти і справді кохаєш, то ніколи не завдаси своїй другій половинці болю , не підеш шукати різноманітності на стороні ......але,що не кажи ,та кохання робить з людьми дивовижні речі.....на цю тему можна багато говорити та роздумувати, але коли сам попадаєшу таку ситуацію , то тільки самаому Богу відомо , як ти вчиниш! :unsure:

44

kVit@4k@
Ворона
Dwyane
Анастастасія
Аж цікаво стало... стільки ємоцій, проте в чому суть, що таке зрада? А?  Це коли під тортурами сказали код від вашої кредитки, чи "найщирішій" подрузі  розповіли про вашу сердечну драму?? Що є зрадою? дякую!

Забігаючи наперед...якщо ваш коханий провів дівчину, то, може, він такий благородний, варто пишатися, якщо він її поцілував, пусте, просто втішав, якщо захочете, то все можна виправдати, а якщо не захочете, то невинний погляд викличе істерику!!!

45

Зрадити людину, яка тобі довіряє так, що думає, що може спертися на твоє плече.Але коли намагається - тебе нема і людина падає. оце зрада.

46

silentium написал(а):

якщо ваш коханий провів дівчину, то, може, він такий благородний, варто пишатися, якщо він її поцілував, пусте, просто втішав, якщо захочете, то все можна виправдати, а якщо не захочете, то невинний погляд викличе істерику!!!

якщо він мені про це сам розповість, тоді я заспокоюсь і навіть не буду звертати увагу на це..а якщо на наступний день хтось інший мені про це доповість - тоді мені буде дійсно боляче..хоча..це дивлячись від ситуації.

47

Якщо кохана людина вам зраджує, то мабуть їй(йому) набридло щось у вас і вона(кохана людина) починає пошуки чогось крашого. Спробуйте просто себе змінити або ж просто покинути її.

48

Якщо твоє кохання насправді належить тобі, спробуй його відпустити, якщо воно справді твоє, то воно до тебе повернеться, а якщо ні, то воно просто не твоє, а про чуже не переживають!

49

silentium

Як гарно сказано...  :writing:  Треба над цим замислитись....

50

silentium написал(а):
якщо ваш коханий провів дівчину, то, може, він такий благородний, варто пишатися, якщо він її поцілував, пусте, просто втішав, якщо захочете, то все можна виправдати, а якщо не захочете, то невинний погляд викличе істерику!!!

я сама  схильна  завжди виправдлвувати людей! на мою думку, трошки ревнощів для тонусу у відносинах не завадять, але ж не потрібно впадати украйнощі!!!людина легко може розрізнити, чи поцілунок подруги на прощання був дружній , чи він мав інтимний характер. Безпідставно істерики влаштовуватиме тільки та людина, яка невпевнена у собі.
Так чи інакше, коханим потрібно довіряти!....але не сліпо :rolleyes:


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Що для вас означає зрада коханої людини?


создать форум бесплатно