Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Що для вас означає зрада коханої людини?


Що для вас означає зрада коханої людини?

Сообщений 1 страница 30 из 50

Опрос

Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія
Що для вас означає зрада коханої людини?
Образа на все життя

16% - 2
Прощу, але не зрозумію

16% - 2
Зрозумію, але не прощу

41% - 5
Розірву стосунки

16% - 2
Ваш варіант, прошу написати

8% - 1
Голосов: 12

1

Цікаво дізнатись вашу думку.

2

не можу чітко визначити свою позицію, так як ні разу не стикалась зі зрадою.

3

Зрада фізична - неприємно, але я за ФріЛав))
Зрада моральна - для мене це смертельний гріх...швидше за все ввімкну функцію ignor+

4

Великий удар. Але якщо б мене зрадила людина, яку я б справді кохав, то пробачив би... Не думаючи... не зміг би не пробачити...

5

Найбільше щастя для людини - це вміння пробачати, будь-що. А кохання зрадити не можна, якщо це кохання, воно витримає все, якщо це некохання - то зраді треба сказати "дякую" і посміхнутися. А щоб тебе не зраджували - нікому не довіряй, отоді не буде боляче

6

silentiumЯк можна не довіряти людині, яку кохаєш? як можна нікому не довіряти? Так можна взагалі у собі замкнутися і ні з ким не контактувати....

7

Ой)Незнаю...мені важко відповісти тому що у мене ніколи ще не було справжнього кохання...і не справжнього теж)Чесно незнаю як би я повів себе в такій ситуації...Людина мені освідчувалась і тут зрада...дивна річ кохання))Поки я коаю тільки свю дошку)

8

Dwyane
Вірити можна в Бога, довіряти собі, а на інших - розраховувати. А чи задумувались ви, а потрібні коханій (коханому) ваша довіра, ваші "вивертання душі"? Спілкуватися - не значить суцільно довіряти,  кохати - не значит сунути нос туди, куди тебе , можливо, пустять, але згодом!

9

silentiumКохання і недовіра, на мою думку, несумісні. Мені потрібна довіра моєї коханої людини, інакше ніяк. довіра - це не означає сунути свій нос куди не слід, але кохана людина - це та з якою завжди можна поділитися, можна довіритися.Чи не так? Принаймні я так вважаю, хтось може не погодитися зі мною.дякую.

10

якщо кохана людина зрадила мені, то я би більше ніколи в житті не звертав би на неї уваги.....вона би "померла для мене"......((((((((

11

Дениска
аби легше було "не звертати увагу на неї" то можна матеріалізувати "померла для мене"))

12

Створити уявний склеп, приносити квіти, справляти поминки... оооо - так можно домедетуватися!)) Тому простіше просто махнути рукою,  - життя набагато цікавіше - наж самі переживання над поразками.

13

життя просто йде...
але іноді воно просто йде на х*й!

14

СМЕРТЬ, без питань. усім смерррть :о)

15

Тільки трошки згодом.  Агов, люди, весна, де ваш позитив! Зрада - це початок нових стосунків, а нове - це завжди прекрасно!

16

silentium написал(а):

Зрада - це початок нових стосунків

А якщо після того, як переживеш зраду, нових стосунків уже не захочеться? Як дізнатись, що тебе не зрадять вдруге?

17

MarKISSa
пардон, та це зветься фригідністю....і з цією хворобою нині борються

18

Агресивний Бібліофіл, я мала на увазі серйозні стосунки, а не одноразове задоволення! І зрада може бути не лише фізична! Якраз про психологічну зраду я спитала.

19

MarKISSa
але ж і названа мною хвороба може розглядатись не лише в фізичній площині

20

MarKISSa

Якщо стосунки справжні, якщо вони перевертають душу, і серце каже, оце і є, твоє єдине, то зрада - це дрібниця. А якщо зрада приносить біль, набагато більший ніж втрата, то потрібно визнати, що це не стосунки- це ілюзія. Потрібно не зради боятися, а самотності.

21

silentium написал(а):

Якщо стосунки справжні, якщо вони перевертають душу, і серце каже, оце і є, твоє єдине, то зрада - це дрібниця. А якщо зрада приносить біль, набагато більший ніж втрата, то потрібно визнати, що це не стосунки- це ілюзія. Потрібно не зради боятися, а самотності.

Цілком і повністю згоден!!!!!!!!!!)))
І взагалі не тільки зрада, а і всі перешкоди, всі проблеми здаються такими мізерними у порівнянні зі справжнім почуттям, адже ніщо не може з ним зрівнятися, ніяке переживання і ніяке інше відчуття.Дякую.

22

А чи всі вже в своєму житті відчували справжнє кохання??? Щоб роздумувати над цим питанням, варто зазнати позитивних і негативних сторін кохання!!!

23

zailleЯ думаю, що кожен тут висловлюється, виходячи з власного досвіду... Виходячи з того, що вони відчули і пережили...

24

Я вважаю, що якщо кохання справжнє і взаємне( а не взаємне кохання я справжнім не вважаю), то й ніяких зрад не буде. А якщо є зрада, то це вже не справжнє кохання і жалкувати через це не траба. Треба зауварити, що почуття не пройшли випробування, а отже вони не настільки сильні, щоб через них сильно переживати.

25

Марина
А як щодо того, що кожен має право на помилку????
Зрада може бути до речі гарним уроком і для того, хто зрадив...

26

Dwyane
Звісно кожен має право на помилку, але це не означає, що її йому пробачать або забудуть, адже не всі помилки можна виправити!!!!!!!!
А друге - так зрада є уроком для всіх) Навіть просто для оточуючих, але не завжди цей урок засвоюється!!!!!

Отредактировано Марина (2008-06-04 20:43:39)

27

Марина
Мені здається, що коханій людині можна пробачити все. Дякую.

28

Dwyane написал(а):

Мені здається, що коханій людині можна пробачити все

Згодна на всі 100%

29

Відчути кохання - справжнє щастя, проте, якщо навіть у підсвідомості виникає питання : А чи не зраджує він(вона) мені? То краще тихо, ніжно, по-дорослому попрощатися. Краже піти на рік раніше, ніж на день пізніше. Не допускайте руйнації високих почуттів. Проте гарні спогади краще красивої війни! :rain:

30

silentium
Ви казали, що довіряти не можна, навіть коханій людині... але в той же час неповинно виникаті питання

silentium написал(а):

А чи не зраджує він(вона) мені?

Але виходить, що одне суперечить іншому, чи не так?????
До того ж, питання: а чи не може дане запитання виникати через те, що кохаєш і боїшся втратити кохану людину??? Дякую.


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Що для вас означає зрада коханої людини?


создать форум бесплатно