Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Як відрізнити справжнє кохання від закоханості?


Як відрізнити справжнє кохання від закоханості?

Сообщений 31 страница 32 из 32

31

знаєте що я скажу...зараз всі такі розумні,говрять ,мислять що закоханність,що таке любов.а коли самі попадають у таку ситуацію голова зовсіс не робить,просто відключається,тоді людина керується почутями серця. як для мене,я ніколи в житті не говорила людині "я тебе кохаю", бо не відчувала такого,відчувала тільки законність.спочатку інтерес,потім цікавість,пристрасть,законнісь,а до останньої стадії любов не доходило в мене.коли ми закохані,так ми хочиму бути з цією людиною,нас до неї тяне,серце б`ється швидше,але згодом цей певний бурхливий момент закінчується..ми холодіємо....закоханність проходить і ми переходимо на новий об`экт,до я кого,скажемо,такі самі симтоми..ось так буває саме у мене..я думаю кохання....це коли твоя 2 половинка просто людина,але для тебе вона все життя.добі хочеться бути з нею,допомагати їй,уступати,довіряти,проводити весь свій час,бути на одинці з нею,коли ти кохаєш ,то є тільки ти і він,а не так я буває.дівчина іде з хлопцем,а задивляеться на іншого,так само і навпаки. взагалі знаєте,що тут говрити.коли ви по справжньому покохаєте(не за кохаєтесь,а покохаєте) ваше серце само дасть вам знати про це,щоце самае ваша,єдина,кохана людина.

32

на мою думку, кохання  - це  коли ти йдеш зі своєю коханою людиною у зливу, а у її очах бачиш яскраве сонце, і тобі цього достатньо, щоб зігрітися...  :rain:


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Як відрізнити справжнє кохання від закоханості?


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія