Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Як відрізнити справжнє кохання від закоханості?


Як відрізнити справжнє кохання від закоханості?

Сообщений 1 страница 30 из 32

1

Хотілось би почути ваші думки з цього приводу.

2

я вважаю, що закоханість і є першою стадією кохання. спочатку цікавість, потім закоханість... але деякі зупиняються на друй стадііі цим вони відрізняються

3

ой, це все так складно,  проте пояснення одне, серце підкаже різницю, але якщо є сумніви: "А чи кохаю я?!" - то тут точно треба тікати, це навіть не закоханість. Кохання не має сумнівів, воно таке рішуче і впевнене, вперте і наполегливе.

4

А як тікати, якщо немає змоги? Якщо серце не дає відвернутися від цієї людини? Як змусити себе не думати про неї?

5

та ні як! серцу не накажеш(знаю, банальна цитата, але яка влучна) потрібен час, хоча і це не дуже допомагає...

6

Стверджувати не можу, але на мою думку, якщо ти можеш прагматично мислити - то це вже точно не закоханість...
При здобутті здатності бачити недоліки та виправляти їх, стосунки набувають рис кохання.
Хоча як я можу про це говорити?!

7

Агресивний Бібліофіл, чому  ти не можеш говорити про це? Нам цікаві різні варіанти.

8

MarKISSa
"не говори про те, чого не знаєш!"
Свій досвід є , але його замало...А формувати власну думку базуючись на чужих прикладах - вважаю невірним)

9

Ой...ці теми...)Незнаю...мабуть закохансть це зацікавленість, а потім кохаеш чи ні)На прикладі мене дивився багато відео, фільмім, спостерігав як почав кататись мій добре знаюмий друг і ось)Закохався...а тепер жити без неї(дошки) не можу :love:

10

SK8erBoy написал(а):

а тепер жити без неї(дошки) не можу

так..дивне у тебе кохання=)

11

SK8erBoy
сподіваюсь це кохання чисто платонічне)

12

Ну в українській мові ж є два поняття ЛЮБОВ І КОХАННЯ. Коли чую: "Я кохаю батьківщину", " Я кохаю дошку" - сміюсь вголос...))

13

silentium
угу....кохають в кущах....а люблять в душі...
цілком з вами згоден.

14

коли стане нестерпно - це і є кохання ;о)

15

МЄГА-БАЛСАНКА Чому ви вважаєте, що кохання - це нестерпно?

Отредактировано Dwyane (2008-03-25 16:30:49)

16

очень часто эти два явления умеешь отличить только потеряв......

17

Дима
а ти втрачав?
як ти можеш судити?

18

Агресивний Бібліофіл написал(а):

а ти втрачав?

а я втрачав.втратив так сказать.

19

Dwyane, бо витерпіти це просто не можна. з цим треба щось робити, якось ЦЕ реалізовувати.

20

МЄГА-БАЛСАНКА
Кохання не є нестерпним. Все нестерпне, що ми відчуває це не завдяки коханню, а завдяки пристрасті.Чи не так?

21

Dwyane, а що нестерпного, на твою думку, ми відчуваємо завдяки пристрасті? Невже пристрасть-це так погано?

22

MarKISSa Ні, пристрасть це в принципі непогано. Але коли ми говоримо про нестерпність, то це, повторюсь, через пристрасть і ніяк не через кохання. І саме в цьому випадку пристрасть грає не дуже позитивну роль.Дякую.

Отредактировано Dwyane (2008-04-04 22:21:11)

23

Dwyane, иможливо,  ти й маєш рацію... але я це так відчуваю. і це кохання. "не Шо, а Що" робитиґ7 :о)

24

МЄГА-БАЛСАНКА написал(а):

"не "не Шо, а Що", а Що" робитиґ7

Живи своїм життям і якщо це справжнє кохання - кохай!

Отредактировано Dwyane (2008-04-04 22:24:16)

25

Привіт друзі! я хочу висловити свою думку, про кохання.
На мою думку, справжнє кохання приходить з віком,адже маленька дитина не може розрізнити справжнє кохання від закоханості або від дружби.
Є підліткі нашого віку які досі не можуть відрізнити кохання,закоханість від дружби.Кожна людина розуміє кохання по своему.
Я вважаю, що кохання це - гарна річь яку рано або пізно відчує кожен........

26

Galin написал(а):

справжнє кохання приходить з віком

Цілком з цим згоден... Та це ще не означає, що людині для того, щоб знайти своє кохання у житті, потрібно прожити 71 рік!!!!)))
Адже можна знайти своє кохання ще у дитинстві. Чи не так? Дякую.

Отредактировано Dwyane (2008-04-11 19:38:12)

27

Dwyane
я хочу сказати, що найчастіше справжнє кохання приходить десь у 16рокі,але це важко відрізнити від кохання.....

28

Galin
На мою думку, називати почуття у дитячому віці коханням дуже доречно! Бо почуття треба поважати у будь-якому віці.... Тому розділяю такі почуття на кохання та справжнє кохання...Дякую.

29

Складно выдрізнити справжнє кохання від закоханості. Не треба кудись спішити, думати - гадати.. Час сам усе вирішить... справжнє кохання - вічне...

30

Так Ворона ти права. Якщо це закоханість то треба почекати поки почуття стануть міцніше і вона переросте в справжнє кохання. Але не треба спішити, з часом дізнаєшся що ти відчуваєш до цієї людини, і чи щирі ці почуття.


Вы здесь » Літературна студія » Психологічні теми та роздуми » Як відрізнити справжнє кохання від закоханості?


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія