Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Спілкування » зверніть увагу!!!


зверніть увагу!!!

Сообщений 31 страница 39 из 39

31

Про передачу інформації від однієї матерії до іншої чули (Достатньо загальна теорія управління)? Так ось, передача здійснюється шляхом пізнання таких знань і не завжди це потребує практики, частіше потребується узагальнення, але і практику відкинутим не можливо, щось я сам заплутався, але можу точно сказати, що шляхом передачі знань здійснюється процес управління будь-чим.

32

Все, що мене не вбиває - робить мене міцнішим. Знання - це те, що тебе збагачує, озброює.

33

До того ж, навіщо людині знання, якщо вона ними не користується? і що в такому випадку відбувається?
а ось що: людина забуває... А що корисного буде з того, якщо ти щось прочитав, а потім забув це???
потрібно використовувати, потрібно згадувати, потрібно працювати, спілкуватися... Чи не так?

34

Береш і списуєш...... :cool:

35

Erika)) написал(а):

Береш і списуєш......

Набагато приємніше знати і демонструвати те, що ти не просто той, хто бездумно списує, а той, хто справді на щось здатен!!!!!!

36

Списувати не дуже важко треба просто знати звідки списувати і треба скоростатися цим в потрібну мить. Також треба вивчити вчителя , іноді вчитель побачить що списуєш і нічого не скаже, а інший забере роботу і все. Тому треба списувати обережно.

37

Ирочка
А написати щось якщо ЗНАЄШ ще простіше.. не потрібно голову ламати: "Який там учитель?? ага... сьогодні птрібно діяти так....":-D
Мені набагато приємніше вести розмову з людьми, які мають свою думку, свій погляд на кожну життєву обставину і можуть обгрунтувати її. А для цього потрібно орієнтуватися в тій чи іншій сфері.. і чим більше будеш знати, тим більше сфер ти зможеш охопити, тим  цікавіше з тобою буде.Чи ви згодні зі мною?

38

Dwyane
Можливо... однак, мені здається, що в сучасному суспільстві вкрай мало людей, хоча б культурних, я не кажу вже про освіченість та начитаність... Тому гадаю зараз твої знання нікому більше не потрібні, окрім тебе. Однак, як приємно, коли ти щось знаєш. Я гадаю це ВЖЕ вагома причина, аби бути розвинутим у багатьох свферах :) Та й роботу знайти буде легше, коли потрібні гроші... :)

39

На мою думку,освічена людина-це не тільки та,що з медаллю школу закінчила,має дві вищі освіти,а ще й та-що вміє висловлювати свою думку,підтримати розумну розмову.


Вы здесь » Літературна студія » Спілкування » зверніть увагу!!!


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія