Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » Спілкування » зверніть увагу!!!


зверніть увагу!!!

Сообщений 1 страница 30 из 39

1

Як вигнати дурь з голови і стати остченим чоловіком!!!цікаво послухати думку дівчат!!! ;)

2

тобі вже ніщо не допоможе :D

3

допоможе(я сподіваюсь) :flag:

4

хе-хе..сподівайся :rolleyes:

5

Любі друзі! точніше, любий друже Лев! та тут вже дискримінація! чому ти задав це питання лише дівчатам? адже, хлопці також мають свою думку!!!! :angry:

6

Dwyane
утримаюсь від коментаріїв..хоча ні! Лев сказав що цікаво послухати думку дівчат, а не "якщо в цій тему напише хлопець - я його вб"ю"

7

я хочу сказати, що освіченим чоловіком стати ніколи не пізно. Хтось каже, що потрібно читати багато книжок, хтось вважає, що освічена людина, це коли ти напам'ять завчив усе, що тільки можливо було і відкрито демонструєш це... але, я хочу згадати нашого вельмишановного вчителя Філософії і його слова про те, що бути мудрим і буди розумним - зовсім різні речі. Хочу звернути увагу на це, адже воно так і є.І, на мою думку, головніше в житті все-таки бути мудрим, ніж бути розумним, АЛЕ без того самого "бути розумним" стати мудрим не можливо. І, я вважаю, що освічений - це той, хто впевнено прямує по життю і правильно викоритовує свої знання, є досвідченим(а для того, щоб стати досвідченим необов'язково прожити сто років) і вміє спілкуватися і прислухатися до інших. Тобто основа мудрості - спілкування, розуміння і співпраця з іншими. Дякую.

8

Оце крута тема)Але як же не будучи розумным влаштувати життя???)Ну наприклад як поступити у ВНЗ?Мудрісьт не врятує :confused:

9

Треба вчитися...але..господи ми ще такі молоді...  :canthearyou:

10

:tired:  не вспоминай...=)))

11

От лайно...Життя - лайно... :tired:

12

SK8erBoy
не надо тут депресон разводить=)) каникулы... :jumping:

13

SK8erBoy та я ж і кажу про те, що, нічого не знаючи, мудрим стати не можливо, але саме мудрість керує людиною і дії людини залежать від того на скільки людина мудра!

Отредактировано Dwyane (2008-03-22 19:12:34)

14

SK8erBoy
Чому одразу життя - лайно? Якщо не хочеш жити для себе - живи для інших! Адже існує багато людей, котрим ти потрібен і котрі не хочуть тебе втратити! Якщо чесно, такі слова наштовхують на думки про суїцид. Заспокойся, живи і катайся в своє задоволення!

15

Упсс..)) Життя - прекрасне, агов!!! весна на дворі - саме період для того, щоб досвіду набратися, позитивних емоцій, яскравості та куражу! (сказала я, поглядаючи за вікно, а там дощ..)) освічений - це той, хто має освіту, тобто бамажку з якимись балами, які не завжди адекватно оцінюють інтелект власника, а от людина досвічена може , маючи і кепські бали, влаштуватися в житті так, що всі скажуть, оце мудрець! А жити потрібно з посмішкою, життя не таке вже серйозне, щоб насуплено дивитися на нього :)

16

silentium права. Життю треба радіти, насолоджуватись красою природи, спілкуватися з коханими людьми

Отредактировано _Kazekage_Gaara_ (2008-03-22 20:01:34)

17

Життя прекрасне як відро салату "олів’є"...
Дійсно,він іноді "тухне", але в ньому завжди є зелений горошок :glasses:

18

Оце порівняння)) Ніхто життя з олів"є не порівнював! Браво - цікава метафора! А зелений горошок - це що??   :writing:

19

silentium
напевно яскраві моменти в житті=))

20

Життя заради життя, життя -- радість, життя -- лайно, а невже у Вас не виступала думка про життя заради навчання, присвятивши своє життя знанням можно підійнятись з "робочого класу", хоча б до нижчих щаблів "еліти". Особисто я не збираюсь залишати моїх дітей в такому становищі ,в якому я зростав сам, світом керують ЗНАННЯ, а не гроші, гроші були створенні для так званого "туманчику"... Слід звертати увагу на таких людей, які нам передають ці знання, але в прихованому вигляді: Піфагор, наш Шевченко, Плутарх, Демокріт, Платон, Лукрецій Кар... список можна продовжити до безкінечності, головне отримувати з літератури не нову і нову смугу лжеінформації, а дійсні знання, які фігурують в нашому буденному житті :)

21

щодо

=Trial= написал(а):

життя -- лайно

він просто так шуткує. це не значить, що він так думає. звичайно, ми розуміємо, що навчатись потрібно, але не потрібно так зациклюватися на досягненнях. вчитися можна все життя, а молодість одна :glasses:

22

А життя теж одне і шансів в ньому занадто мало, щоб дірки в стелі від нудьги колупати.

23

=Trial=
але ж розвиватися потрібно не тільки розумово. спорт, творчість...я про те, що вчитись можна і в 50 років, але дивно буде спостерігати, як той самий 50-річний чоловік почне займатися..ну не знаю...наприклад тим самим футболом. а ось в молодісті саме час для цого.

=Trial= написал(а):

дірки в стелі від нудьги колупати

навіть образливо..

24

згадується назва якоїсь плюгавенької книги "Хочешь быть богатым и щасливым - не ходи в школу")

25

Давай вже трошки інтуіцію включати раз по-іншому не виходить, як ти гадаєш, займаючись спортом людина стає творчою особистістю?
А чи дає знання спілкування з людьми (не уточнюючи з якими)?
Я вже наголошував і не соромлюсь повторитись, що всі знання умовно можна поділити на так звану "лжеінфо" і істину (зараз я не про релігію, доречі, як ти вважаєш, що є джерелом цих двох похідних, вони ж не не від білої гарячки першолюдей з'явилося, знання в людині вже з народження закладені у вигляді інстинктів, а ось звідки?). Але вже надбудова, яку ти зробиш власними зусиллями буде твоєю подальшою дорогою і яким способом ти це зробиш не цікавить нікого, окрім тебе, потрібно лише правильною дорогою піти.

Отредактировано =Trial= (2008-03-22 21:26:32)

26

=Trial= написал(а):

Життя заради життя, життя -- радість, життя -- лайно, а невже у Вас не виступала думка про життя заради навчання, присвятивши своє життя знанням можно підійнятись з "робочого класу", хоча б до нижчих щаблів "еліти". Особисто я не збираюсь залишати моїх дітей в такому становищі ,в якому я зростав сам, світом керують ЗНАННЯ, а не гроші, гроші були створенні для так званого "туманчику"... Слід звертати увагу на таких людей, які нам передають ці знання, але в прихованому вигляді: Піфагор, наш Шевченко, Плутарх, Демокріт, Платон, Лукрецій Кар... список можна продовжити до безкінечності, головне отримувати з літератури не нову і нову смугу лжеінформації, а дійсні знання, які фігурують в нашому буденному житті

Так, навчатися потрібно, але що ми можемо передати своїм дітям, якщо просидимо все життя, читаючи повчання Плутарха і Платона? не всі розуміють ці повчання. Потрібен час, щоб до них дорости. Тобто потрібно ЖИТИ! а жити це не означає постійно читати повчання. я б сказав навіть це безкорисно! Зрозуміти повчання вищезгаданих осіб неможливо сидівши і 24 години на добу читати. А ще без задоволення в житті ти нічого не досягнеш!Тому коли ти займаєшся якоюсь справою, якою не хочеш займатися, але повинен, то обов'язково потрібна розрядка... Щось те, що подобається...

27

Зрозуміти повчання вищезгаданих осіб неможливо сидівши і 24 години на добу

Все можна зрозуміти, потрібно лише відвести очі від комп'ютера, гарненько проморгатись, знайти на книжній поличці потрібну літературу, добренько вмоститись, відкрити книжку і читати. Вони теж були людьми і писали про звичайну дійсність. В їх повчаннях немає нічого надскладного, можливо просто до твоїх рук ці книжки не потрапляли. Всі розповіді побудовані на історичних подіях.

28

=Trial=
Не сперечаюсь щодо того, що  вони теж були людьми і писали про звичайну дійсність. АЛЕ у мене питання: хто швидше і краще розведе багаття: той, хто прочитав як це робити чи той, хто розводив його? не сперечаюсь, що для того, щоб щось зробити протрібно знати як це робити і тому ми користуємося літераторою. Але я вважаю, що освічений це не той, хто знає, а той, хто знає і вміє. Дякую.

29

Dwyane
Потрібно відрізняти філософсько-езотеричні ухили від науково-публіцистичних видань, які дійсно потребують практики.

30

А хто сказав що філософсько-езотеричні теорії не потребують практики!!!???


Вы здесь » Літературна студія » Спілкування » зверніть увагу!!!


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія