Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » сучасна література


сучасна література

Сообщений 1 страница 30 из 34

1

обговорення творів сучасних авторів

2

Перед тим як висловити своєставлення до сучасної літератури, варто її прочитати, чи не так, отже, що мичитаємо з курсу сучасної української літератури, приємно дивує, що хоча б знаємо авторів Дяченки, Шевчук, Жадан, Андрухович, Забужко - ці прізвища відомі не лише вчителям. Чи не так?:))

3

оскільки запропоновано тему сучасної літератури, хочу задати питання: я знаю, що в наш час чимало людей читають, напевне саме для них і створена ця тема... Тому запитую: чого ви чекаєте від сучаної літератури і від сучасного авторів. або просто: чого ви чекаєте, коли відкриваєте чергову книгу і тільки-но починаєте її читати? можливо, питання є трошки не тактовним і можна подумати: "чи ти сам книжки не читав, що не знаєш?!", тим не менше я задаю це питання і хочу побачити ваші відповіді на них. Дякую.

Отредактировано Dwyane (2008-03-22 17:27:33)

4

це залежить від того, яку саме книжку я вибираю. говорити по авторів взагалі не можна, від кожного чекаєш свого.

5

Згоден! Але я не маю на увазі якогось автора, або когось із них взагалі! я питаю про загальне поняття "книга" і про відчуття, коли починаєш її читати...

6

ну не знаю.. можливо сподівання на цікавий сюжет, легкий для прочитання стиль чи бажання дізнатищо щось нове. знаю, моя відповідь доволі банальна, але я просто не можу описати відчуттів, які виникають особисто в мене.

7

Щодо того, що я сам чекаю від книги, то задоволення від неї, а також досвіду. Коли читаєш книгу, то наче занурюєшся і сам переживаєш те, що відчувають герої книги. На якійсь з тем я казав про досвід і мудрість... Так я хочу сказати, що саме завдяки властивості книги занурювати у себе читача, людина стає мудрою, тому що набуває досвіду і одночасно відчуває задоволення від прочитаного. Ось так суміщуються корисне з приємним. Тому я читаю книги і саме цього чекаю від читання. Дякую.

8

Книга, як і людина, вона не завжди досконала, не завжди адекватна, і , пардон, не завжди розумна. Точно так, як і від спілкування з незнайомцем , я від книги чекаю якогось здивування. проте, на жаль, давно не вигукувала, .... оце мене здивувало!.. сучасна література має здивувати, бо життя дивовижне, нещодавно здивував Шевчук - його "Дім на горі" заставив мене не спати півночі, поки не дочитала. А що здивувало вас??? Дякую

9

silentium
"проте, на жаль, давно не вигукувала, .... оце мене здивувало!.. " - читай Карпу, Дереша, Жадана, Іздрика.....тут є чому дивуватись).... принаймні при читанні свідомість розплющує очі...
:cool:

10

silentium
хоча в Вашому випадку все набагато складніше....бо все це Ви вже перечитали....
залишається творити своє! щоб інші вигукнули :"оце мене здивувало!.."

11

Карпа схвилювала,  Дереш заставив співчувати, Жадан - чого він такий злий?!)) ооо Іздрик..читайте Іздрика, це шалений удар по свідомості. Я багато ще чого не перечитала, лише в процесі, на самому початку:)

12

silentium

чим ближче наближаєшся до стану, в якому писалась книга - тим краще її розумієш!
тому якщо ви не наркоман - повністю суть не вловити)

13

silentiumВивчаючи літературу у школі, як зарубіжну, так і українську, можна стверджувати, що література має декілька течій, які розвивалися поступово в літературі. І якомусь періоду притаманний свій стиль, своя течія. на скільки я знаю на данний момент немає окремого притаманного більшості письменників стилю. Тобто у сучасній літературі можна побачити безліч напрямків. Виходячи з цього маю питання: чи не вважаєте ви, що сучасна література - апогей розвитку літератури взагалі? Питання для всіх.Дякую.

14

Агресивний Бібліофіл трошки жалкую, що не наркоман, мабуть, вперше, ось як, виявляється, варто шукати суть літератури..))

15

Dwyane
Я переконана, що письменник, коли до нього приходить натхнення, не сідає  у роздумах, вай, буду писати в такому то стилі, - це справа критиків, і то вже через певний проміжок часу, отоді вони, саме ті, хто заздрить талантам, починають доскіпуватися до їх творчості, шукаючи спільність, стиль, ну і врешті купу недоліків. І чи апогей сучасна література скажуть років так через надцять, поживемо-побачимо, проте, скажу відверто, як на мене, це цікавіше наж література 19-20 ст.

16

бу....очевидно треба заходити на цей форум в стані цілковитого усвідомлення реальності!
тому поки я мовчу!

17

привітищі, любі потаємні джрузі!
життя змусило мене читати КУРКОВА, андрія.
чи хтось уже знайомий із цим явищем? прошу ділитися враженнями. або грошима :о))

18

Альберт Хофманн.  ЛСД - мой трудный ребенок. ____Вот так вот :)  хотел бы почитать что то подобное с укр. современников. буду рад. :shine:  :shine:  :shine:

19

Дима
у мене десь була брошурка "правда про наркотики : ЛСД" знайду - дам)
хоча я і так знаю...так що, як будуть питання - звертайся)

20

Секс, наркотики і рок-н-ролл. Ну чому в підлітковому віці саме ці теми найактуальніші????

21

silentium, секс - бо гормональний бум.
наркотики - бо гіпотетична зміна свідомості + соціальний бунт.
рок-н-рол - майже те ж, що і наркотики, але без шкоди здоров'ю :о)

22

МЄГА-БАЛСАНКА
Я так і думала, тому варто долучити ще тематику: шкарпетки - бо холодно,  борщ - бо хочеться їсти, смерть - бо у всіх один фінал)) шуткую - варто шукати різні теми, література цікава в різноманітності своїй, проте не вік визначає тему, а скоріше - кут зору в той чи інший момент усвідомлення себе у світі

23

silentium написал(а):

проте не вік визначає тему

silentium написал(а):

кут зору в той чи інший момент

Чи не здається вам, що певний вік і є саме той чи інший момент?

24

Dwyane
Кут зору, це той погляд на речі, які зумовлені різними чинниками: середовищем, досвідом, настроєм, почуттєвою сферою. Проте згодна - вік теж має значення. Хоча не завжди вирішальне!

25

silentium
Тим не менше, вік формує точку зору...

26

Точка зору - це така субстанція, що формування її досить часто взагалі не залежить від самої людини.  Купа чинників є важливими, і досить часто лише момент стає вирішальним у формуванні принципів. Життя потім поставить свої корективи, але вважаю, що погляд на життя все ж формується у досить юному віці

27

silentium

Однак ця точка зору може змінитися, під впливом когось, навіть якщо вона здається остаточною і сформувалась в досить юному віці...

28

Кожній людині подобаються різні жанри літератури. Тому тут просто не можно сказати що це читають всі.  Але хочеться сказати що зараз є дуже багато гарних  сучасних творів які можно почитати і це буде цікаво. Можно сказати що сучасні письменники хоч і пишуть не так як класики літератури, але вони  не відстоють від них і їхні книжки стають безцелерами.

29

Бестселлер це чи ні скаже час, років так через 100)) Проте класична література - це як початок для входження в світ літератури.. Скажімо, годувати дитину можна й тортами з цукерками(це смачно) потім додати трошки пива (це , буцімто, бадьорить)..потім..за смаком..)) чи буде це корисним для її здоров"я? Так і з літературою, починати варто з класики, щоб потім зуби не зламати на сучасних авторах))

30

А я тут хочу сказати про сучасну літературу... Якщо хтось пам'ятає, десь у 2002 році була акція по Україні "коронація слово"... ще за підтримки каналу 1+1 та т.м. "Корона". Люди з усіх куточків країни надсилали свої книги до Харькова, де визначались переможці акцїї. Подарунок - друкування книги певним тиражем... не пам'ятаю яким :) Так ось, до чого я веду... Лоуреати цієї акцїї -дуже талановиті люди. Можливо, хоч хтось пам'ятає таку акцію.. чи ні? Я читала дві книги цих лоуреаток...я вражена. Усім раджу прочитати, особливо- Людмила Баграт "Зло" - роман перевертає уявлення про кохання з ніг на голову... Я досі під впливом... Дуже раджу усім - прочитайте! Не пошкодуєте!
До речі, ця книга є в інтернеті... можна пошукати, роздрукувати, прочитати і обговорювати зі мною, наприклад...  :blush: ...

Отредактировано Ворона (2009-02-12 20:59:25)


Вы здесь » Літературна студія » обговорення літератури » сучасна література


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія