Літературна студія

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Літературна студія » гумор та форумні ігри » Форумна гра "Зіпсуй бажання"


Форумна гра "Зіпсуй бажання"

Сообщений 31 страница 49 из 49

31

Що все? Гратися закінчили? Та ну...
Rafaelja  пиши чого хочеш!!!!!)))))))) Бо захоче хтось інший)))))

32

хочу жабу в дерижаблі

33

Довго ще в жовтій пресі буде стаття блукати: ,,Агресивно налаштоване створіння зеленого колору в жовто-темну крапочку з використанням повітряної кульки намагалось пролетіти повз повітряно-оборонну базу США; спроба провалилася через неуважність льотчика, якого потім ще довго молоді спеціалісти з юридичних послуг витягали з  великої-великої греблі"
Хочу брильянтову сережку в ліве вухо в формі китайського дракона.

Отредактировано =Trial= (2008-04-13 01:08:26)

34

Як загубиш, я таку ТОЧНО загубиш, то сильно розстроїшся... краще таку й не мати, щоб потім не сумувати) Жив без неї гарно і далі переживеш :)

Хочу власну яхту :)

Отредактировано Ворона (2008-11-30 18:12:28)

35

якщо ти попливеш на яхті, то вона обов`язково зламається, а ти впадеш у воду і зачепишся за якір)))

хочу у космос.

36

якщо туди потрапиш, то інопланетяни тебе приймуть за свою... :) це я тобі точно кажу! потім не повернешся...  :playful:

Хочу бути Енштейном  :crazy:

37

хааа... ти будеш давати усія списувати і тобі за це будуть ствати двійки, а якщо не будеш, то тебе будуть обзивати ,,заучкою" (зараз просто так і роблять).

хочу, щоб мені подарували велику рожеву черепаху=))))

38

Ця велика черепаха одного разу не помітить тебе і наступить))Хочу написати літературній твір.Наприклад,роман чи повість.

39

До такого роману буде дуже багато критики... А ти така людина... можеш її і не витримати... нащо тобі цей зайвий клопіт?! А потім ще зірковою хворобою захворієш...ні-ні...це не для тебе :)

хочу хотіти...

40

))))Ті натяка

Ворона написал(а):

До такого роману буде дуже багато критики... А ти така людина... можеш її і не витримати... нащо тобі цей зайвий клопіт?! А потім ще зірковою хворобою захворієш...ні-ні...це не для тебе :)

хочу хотіти...

))))))))))Хотіти не шкідливо,шкідливо-не хотіти.

Отредактировано Анастастасія (2008-12-06 19:37:38)

41

Хочю собі рожеву машину)))

42

рожевий у цьому сезоні не модний...
хочу бути безсмертним

43

хочу канііікули..місяців на шість))

44

Після канікул вчитися буде складно!
А бажаю я жити!

45

Жити завжди можна,але завжди на твоєму шляху будуть перешкоди...
Хочу,щоб те ,у що я вірю,справдилося...

46

Якщо воно справдиться, тоді ні в що буде вірити!
Хочу з'їздити на Марс на велосипеді...

47

в твоїх силах я, звичайно, не сумніваюся, а от велосипед... боюсь він не витримає таких навантажень :)

Хочу вічно кохати!

48

Але ж твій коханий не вічний, і більшу частину життя ти будеш страждати(((
Я хочу стати Президентом України)))

49

Не вийде, бо ним стану я  :rofl:
Хочу написати книгу.


Вы здесь » Літературна студія » гумор та форумні ігри » Форумна гра "Зіпсуй бажання"


Литературная студия
администрация: Фасильда, silentium, Махеr, Dwyane Свобода выражается в творчестве (Сергей Николаевич Булгаков)
Літературна студія